Program za facebok statuse

Gledaj mislim da malo mješaš pojmove. Postoji bitna razlika između user ID-a i tokena! Ti si spominjao da se svašta može sa ID-om, token do ove poruke nisi niti spomenuo. Čitati privatne poruke je moguće isključivo sa user access tokenom koji ima dozvolu za to. Od nedavno za takvu dozvolu potrebno je slati aplikaciju na review i vrlo je teško dobiti odobrenje za neke stvari (sva tri scope-a koja su navedena u ovom kodu gore traze odobren FB app). Nedavno sam imao situaciju da sam trebao odobrenje za jedan app (i to banalnu stvar user_tagged_locations) i iz iskustva znam da detaljno gledaju za kakve funkcionalnosti trebaš dozvolu. Moraš im dati demo account da sami testiraju ili ništa od odobrenja.

btw, nisam probao tvoj code ali odmah na prvu ti mogu reći da offline_access scope više ne postoji, to su ugasili sa zadnjim verzijama API-ja.

Uglavnom imam debelo iskustvo sa FB graphom i vrlo dobro znam kako neke stvari funkcioniraju.

Gadno smo u offtopicu pa bi bilo zgodno da se ovo odvoji u poseban topic.

Ja stvarno nisam hteo da idem offtopick, hteo sam samo da dam na raspolaganje aplikaciju koju sam uradio za svoje potrebe. Naglasio sam da php kao server side nije od poverenja a js se jasno vidi sve. I onda su me naravno napali bla ovo bla ono. Znaci tema je kao sto se gore vidi aplikacija za postovanje status-a preko jedne forme na vise starica istovremeno na koje ste admin.

NIsam ga ni koristio samo sam prekopirao sa primera, ali hvala na info.

Moderatori su opet zakazali.

@Samardzic_Bat_S primjetio sam da se dobro snalazis sa JS-om, tako da ti savjetujem napravi nesto korisnije :wink:

I hvala sto si pokusao da podijelis ovo sa nama, jer uvijek ce se naci neki pametnjakovic koji ce reci da je to lagano uraditi da ima na netu vec i slicno.

@ivanm Hvala sto si mi dao do znanja za dozvolu. To verovatno radi kod mene jer je moja aplikacija i moje stranice pa je zatvoren moj krug, sumnjam da bi i radilo kod nekog drugog ;( Jos jednom hvala. @belmin Hvala na podrsci. Inace sam front-end developer i radim fulltime samo js vise od 2 god. Sada samo angularjs. NIje ovo tesko uraditi, meni je bilo to potrebno jer imam 20 stranica istog tipa, pa sam skratio posao copy/paste. Hteo sam da pomognem, ali to izgleda niko ne ceni.

Dijeli to na nekom normalnijem forumu, ovaj je svakako u ■■■■■, samo nekakvi oglasi i ostale pičke materine.

1 Like

Ma sta znam ima ovde cool likova sa kojima uspesno razmenjujem probleme i resenje, ali eto nekada ima trolovanja. Sta da se radi…ne primam k’srcu :smiley:

Za sve one koje zele da koriste aplikaciju moram ih dodati u grupu developer-a fb aplikacije na koju sam se nakacio. Ili da cekam da mi odobre sto moze potrajati. Hvala jos jednom @ivanm .

Koristan update->