Program za facebok statuse

Ako nekom treba program za odrzavanje vise stranica istovremeno, moze me kontaktirati u inbox. Znaci program ima mogucnost slanja statusa na sve stranice koje imate preko jedne forme.

I nije neki problem sloziti u PHP-u. 30-ak linija koda php-a , 20-ak HTML-a :slight_smile: Ima cak i free na googleu nekakva slicna rjesenja.

Ja nisam rekao da sam napravio facebook, niti prodajem aplikaciju, samo hocu da dam odredjenim proverenim ljudima da se kace na moju aplikaciju, a ako ti mislis da je pametno da se kacis na neciju aplikaciju na free hostu i da dajes podatke sa face…samo napred. A moja aplikacija nije zlonamerna sto se moze videti u JS u kome je i pisana, za razliku od php gde se ne vidi sta se desava.

Krivo :slight_smile: U PHP-u se apsolutno vidi sto se dogadja i to line by line. Naravno ne vidi se s client side-a, no taj tko koristi PHP morao bi znaci i provjeriti sami kod i sto on tocno radi da nebi bilo nekakve zlouporabe :frowning:

A i isto tako, nigdje u kodu se ne ostavljaju FB login podaci, vec se korisnik logra preko FB interface-a a aplikacija samo koristi access tokene.

Decko prica o tome da ako koristis njegovu aplikaciju mozes da vidis sta se dogadja ispod haube a ako koristis neku PHP sa nekog levog sajta ne mozes, a tvoju mail adresu, ime, prezime itd mogu da iskoriste na razne nacine…

Ocigledno nemas predstave sta mozes da uradis sa id user-a. Zato tako i pricas.
Hvala @shimi na objasnjavanju.

Možda sam ja nešto propustio, ali što možeš sa id-om usera? Koliko sam upoznat do tog podatka se vrlo lako dođe - http://graph.facebook.com/username-koji-vidis-kad-otvoris-profile

Hootsuite ? (20 znakova)

Super je :smiley: site :smiley:

@Samardzic_Bat_S ajde molim te pojasni nam sto mozes sa user ID-om od nekog accounta s facebooka :smiley: ? Zeljno iscekujem komentar. Dam ti ja svoj user ID,ako nesto napravis, imas od mene 100€.

Ako ne znas izguglaj, to je moj komentar koji zeljno iscekujes. A sa 100eu kupi neku lepu poucnu knjigu.

Druze nemoj puno da kenjas id user-a imas u svakoj objavljenoj fotografiji koju je korisnik tog profila objavio :slight_smile:

Previse nadobunih klinaca koji se prave vazni :slight_smile: @Samardzic_Bat_S odrasti. EOD

Sa user ID-om ne moze nista ali sa imenom, prezimenom, mestom prebivalista i e-mail adresom moze svasta.

@Zdenga ti kazes da ID na me/id request isti kao na slikama? Mislim da silno gresis. @in4hr Ja nemam sta da se pravim vazan, ti si taj koji troluje i smara sa pricom koja nema osnove, niti je tema. Hvala @shimi na profesionalnom razumevanju, ljudi nisu svesni mogucnosti ili jednostavno ne znaju.

hehe ali mene i dalje zanima konkretan odgovor na ovo

Ocigledno nemas predstave sta mozes da uradis sa id user-a. Zato tako i pricas.

Što točno može netko sa ovim podatkom, meni je trebala minuta da pronađem tvoj - http://graph.facebook.com/1514442831

Volim biti policajac xd
Želim samo reći da iako ste dečku zaspamali temu, fakat nemogu shvatiti zašto je njemu i općenito ljudima teško priznati da su u krivu i da su bubnuli tešku glupost…nakon što se iznesu ovako ovako jasni dokazi netočnih tvrdnji.

Samardzic, nije grijeh priznati pogrešku…puno gore izgleda kad tvrdoglavo ideš kroz zid :confused:

Ajde me ti uči molim te!

Za tebe sam doktor nauka, sine.

Nemaš blage veze user id imas na svakoj objavljenoj fotografiji pročačkaj malo kodove pa ces vidjeti, (ako znas)

OK moze ovako ja prepravim aplikaciju okacim je ovde i onda Vam dam da se svi Vi pametni logujete i prihvatite sve uslove i tokene. @ivanm to nije moj id sa kojim pozes da citas moje privatne podatke. A sa:

    console.log('Welcome!  Fetching your information.... ');
    FB.login(function () {
        FB.api('/me/accounts', 'get', {}, function (response) {
            tokens = response.data;
            //dobijam sve id-ve vasih stranica. 
        });


    }, {perms: 'publish_stream,offline_access,manage_pages'}); //cemu sve pristupam a lista moze da poraste poprilicno

    FB.api('/me', function (response) {

//ovde se dobija taj cuveni ID koji je koristan, a ne graph public ID koji vi nonstop spominjete.

        console.log('Successful login for: ' + response.name);
        document.getElementById('status').innerHTML =
                'Thanks for logging in, ' + response.name + '!';
    });

Inace nisam tvrdoglav i jos uvek mislim da nisam pogresio, dok me neko ne ubedi u drugacije. Inace se ne pravim pametan samo tvrdim ono sto vidim u code-u.

@Zdenga ti hoces da kazes da moj userId(primarni) stoji u slici na face-u?