Program za masovno dodavanje ljudi na instagramu

je pogotovo sad kad su povisili cijene duplo :smiley: a i čista kopija massplanera,virujem da je samo pitanje vremena kad će i njih IG ugasiti

Jesu ponudili nesto novo za tu duplu cijenu?
Koristio sam jarvee neko vrijeme prije cca godinu dana.

Super je jarvee, ali im to poskupljenje nikako nije super, nigdje ni ne nalazim da piše koliko ću još moći koristiti po staroj cijeni… I 20$ za 10 accova je bilo isto dosta, sad je ovih 30 stvarno previše.
Izgleda da ću se uskoro prebaciti na instadub kad provjerim još sve funkcije…, 97$ jednokratno (za bitcoin 77$), ima updateove, po update logu radi od 2015. https://rootjazz.com/instadub/updatetesting.html Može se namjestiti trajna licenca da program radi i ako pogase njihove servere, moguća instalacija na 3 računala…

koliko znam jarvee je zapravo rebrandirani massplaner nakon što ih je IG počistio sa nekim drugima 2017e…

1 Like

Ne znam bas,jarvee je kompletno druga firma,drugi programeri koji nisu imali nikakve veze sa MP,barem tako 99% ljudi pise po ostalim forumima

Pa treba bot gdje ga platis i da je tvoj, a ne ugase servere i gotovo. Ako ce i njih ugasit neka gase samo da na kompu radi.

Massplaner jos uvek radi…

Da al samo za stare članove

samo i dalje je jeftiniji od mnogih drugih koji mi se čine lošiji… baš nedavno testirao aigrowme… minimalno 50 dolara mjesečno… i taj ima neke engejdzment grupe za niše… gdje svi drugi accounti korisnici lajkaju komentiraju jedni drugima postove… na IG acc gdje imam 100 followera po objavi svaki post je imao 400 lajkova i komentara što je stvarno besmisleno…

Pitao sam Jarvee za cijene, odgovorili su mi ovo: “You will keep the old prices as long as you don’t stop your subscription for more than 3 months”.

Sa bilo kojim programom za automatizaciju, Trenutno cete dobiti samo blokade a u najgorem slucaju iskljucenje naloga.

Jarvee, Mp i drugi software za automatizaciju su bili dobra stvar do sredine 2019… sad je skoro nemoguce izbjeci blokiranje, brisanje accounta, onda veliki je rizik ako radite za klijente da izgube account i zbog tog mozete napravit sebi problem i po mom misljenju investicija u ovaj posao je sad bacanje para na software, proxije, servere itd.

1 Like