Program za masovno dodavanje ljudi na instagramu

Pozdrav

Imam u planu da otvorim profil na instagramu i da na njemu prodajem proizvod. Zanima me da li neko zna neki program poput " Captivate for Instagram - Mass follow and unfollow" da od jednom pocinjem da pratim ljude znaci samo isklikcem lupam 50profila i stisnem follow. Ovaj program radi posao ali ima neko ogranicenje i posle nekog vremena trazi da se plati na pro verziju. Nasao sam odlican program skroz free da brisem ljude ali da zapratim veliku kolicinu ljudi na ovu foru koja je mnogo laksa od kliktanja na svaciji profil i preglednija ne mogu da nadjem pa molim za vasu pomoc kako bi mi ova ideja sto brze zazivela

Pa kupi bota po 2$ ih imas…

Mozes li preporuciti neki bot? I pretpostavljam da riskiram ban ako ga koristim.

Followers Assistant Pro…ja ga korisitm mjesecima, nisam imao problema. Nemas ga na app storiju, moras skinuti preko njihovog sajta.

Hvala! (20 karaktera)

Hvala, pokusacu
Imam jos jednu nedoumicu, naletim par puta u toku dana na sponzorisane objave i storije na instagramu sad konkretno me zanima kako i gde bi ja mogao da platim i koliko da moja stranica tako isakce na storijima ljudi i kao sponzorisana objava

Preporučujem ti da prvo dobro proucis kako adsi na Instagramu funkcioniraju i kako valjano targettirati ljude jer inace ces samo bacati novac u prazno (ja sam potrosia nekih 400njak $ u prazno dok sam testira dok sam radia dropshipping)

Jarvee ili GMT2. Neces pogresiti koji god da uzmes.

Jesi probao oba? Ja imam GMT2 i povremeno bude baš spor s obzirom da se komp ne koristi ni za šta drugo.

Jarvee, GMT2, Instazood … po meni nijedan nije savrsen imaju bugove i neke opcije ne funkcionisu kako treba, ali preporucio bih ti Jarvee ukoliko ti nije skup. Dobro pazi da kupis kvalitetne proxije ako koristis Jarvee inace ces cesto imati problema npr blokiran follow na 1 dan ili duze a moguce i da ti banuju profil.

Vec mesec i po dana ne koristim nijedan jer mi je dosta neverovatno dobrih profila obrisano zbog f/u (i losih proksija i flagovanih naloga), pa da se ne bih nervirao odlucio sam malo da iskuliram.

GMT2 je dosta jeftiniji, ali i ima vise bagova nego Jarvee.
Jedini bug koji sam ja imao jeste da kada ugasim GMT2 nisam posle toga mogao da ga otvorim normalno. Bukvalno sam morao 100 puta da pokrecem program, nekad je izbacivao gresku da je vec pokrenut a nekad nista, i bukvalno se otvori posle 5-10-30 min, kad god mu dune. To me je nerviralo ali mesecno sam prolazio 60$ jeftinije nego da sam koristio Jarvee, tako da mi je to bilo prihvatljivo.

Koristio sam ga na mom racunaru ( i5-7500, 8GB DDR4, ssd), radio je manje vise 24/7. Radio je sve vreme u pozadini (uvek izmedju 20 i 50 accounta) dok sam na racunaru koristio chrome, obs, vegas, igrice itd. Nisam imao nikakvih problema.

Kod mene samo GMT2 radi, 32 giga rama, ssd disk i amd fx-8350, sve novo. Međutim povremeno bude baš spor iako koristi samo 2 gige rama i ~10% procesora na 70-100 profila. Ima još nekih sitnica kao npr piše da je postavio sliku a ono na profilu nema ništa… Mislio sam zbog toga probati taj Jarvee.

a kako funkcionise to blokiranje akauntar meni je vec treci put blokiran acc za dodavanje na jedan dan vrv jer ja idem nadjem stranicu slicnu mojoj i dodajem sve moguce ljude koje mi izlaze, i to me jako nervira fazon na 500ljudi ja izvucem 50 da mi uzvrate

Verifikuješ sa nekim online sms servisom i nastaviš dalje :slight_smile: ili ostaviš dan-dva profil, ne radiš ništa pa onda opet nastaviš.

Jarvee ti je sasvim dobar, ako si mozes prisutiti, ali testiranje i podesavanje minimalno mjesec dana ak nisi nikad radio F/U metodu.

Ovisi za sto zelis razvijati profil, ali osnova je nikako uzimati jeftine proxy-e.

Ja imam nešto IP adresa koje samo ja koristim i ostatak (većinu) iznajmio od sharedproxy. Ove moje rade odlično, dok ove od shared proxy imaju povremeno problema sa konekcijom (ko zna koliko klijenata stavljaju na 1 ip adresu) međutim nema razlike kad je verifikacija profila u pitanju, dešava se na svim profilima. Al u svakom slučaju mislim da je sigurnije imati ip adrese samo za sebe nego djeliti sa 10 ljudi.

Cim se desavaju verifikacije ili je acc flagovan ili ip. Ili su ti prejaka podesavanja.
Ja sam na jednom accu zapracivao i otpracivao dnevno 1500 ljudi bez ikakvih verifikacija i gluposti.
Ja sam ga napravio, bio je star jedno godinu dana i na mojoj IP adresi.

90% accountova koje sam kupio su bili banovani. Nemojte kupovati accountove, skoro svi su vec u startu flagovani. I mogu biti “hakovani” (resetovani preko originalne email adrese) ili banovani od strane instagrama.
Pravite sami naloge, ostavite ih da stoje mesec dana minimum.

Za proxije jos ne znam, koristio sam 5-6 providera svi su sranje.

Ja sa ovim gore nemam problema, ali imam 4 samo profila. Koliko je uopste preporucljivo koristiti profila na jednoj ip?

Pa najbolje bi bilo 1 ip 1 profil. Ali uglavnom svi rade 1 ip 2 profila.

treba samo Jarvee koristit i podržat naše ljude… firmu iz bosne…
a i proizvod im super radi… :slight_smile: