Programer za PHP/Wordpress i API integracija, projekt i/ili joint-venture

Uputili su me na ovaj forum da potražim PHP majstore koji bi mogli odraditi posao koji imam.

Radi se o jednom blog servisu koji ima API, i iz kojeg je potrebno vaditi novo nastale postove, i objavljivati na našoj domeni. Svaki korisnik ima svoj API. Korisnik bi unio API na našim stranicama, i na taj način svaki novi post na blog servisu bio bi objavljen na našoj Wordpress web stranici.

Sada tražimo korisnika da plati kako bi mogao nastaviti koristiti dodatne funkcije našeg servisa. Nakon uplate korisnika i sljedećeg koraka, post će biti automatski objavljen na njihovoj/našoj Facebook stranici.

Zadnji korak je da se taj novo nastali post na našoj domeni automatski objavi na Facebook stranici. To će se izvesti putem naše Facebook aplikacije, a korisnik će morati dopustiti aplikaciji da pristupi njihovoj Facebook stranici i dozvoliti dopuštenje za auto-postanje.

Tržište je sigurno, to su tisuće ljudi sa karticama u lijevoj ruci i mišem u desnoj ruci, i obratno. Usluga bi se naplaćivala svakog mjeseca. Prioritet je stvaranje auto-posta na Facebook, kasnije se mogu dodati i druge društvene mreže.

Tržište je jedna novo nastala blog platforma, top 200ta web stranica u svijetu koja ima specifičan problem kojeg bi ovaj servis riješio. Znam da bi bila super korisna aplikacija u koju sam spreman uložiti.

Više informacija radije bih podijelio sa PHP i programerima koji bi željeli procijeniti kolika je tu količina posla i koliko bi to koštalo do postave auto postanja na Facebook, s tim da sve oko naše Wordpress web stranice mi možemo postaviti.

Moj skype kontakt je: davortrninic
Tamo mogu poslati API dokumentaciju i sve dodatno što je potrebno da se napravi ponuda.

Misliš možda na empowernetwork.com?

Tražim ljude koje ću pošteno platiti ako mogu odraditi posao, i sve informacije potrebne će dobiti na skype ili email kako se dogovorimo.

Molim da se jave samo ljudi koji su zainteresirani da zarade sa PHP znanjem koje se traži u ovom projektu.

Ako znate bolje mjesto gdje bih mogao pronaći PHP programera, napišite.

Nema boljeg od ovoga nadam se da ce ti se uskoro neko javiti, mislim da taj posao moze da odradi par clanova sa ovog foruma kontaktiraj @creatifcode

1 Like

Vidim da je forum doživio promjene. Na prvu ruku kao “novom” korisniku izgleda moderno i jednostavno. Logirao sam se na klik sa G+, meni je to super, često puta odustanem od registracije kad moram upisivati sve ručno.

Nisam pronašao opcije za kontaktiranje korisnika na PM, pa ovako mogu pozvati @creatifcode ako je zainteresiran da se javi.

Malo sam razmišljao oko projekta i otkrio da zapravi neću trebati API integraciju, sve se može izvesti i bez toga sa RSS Feedom.

Sa RSS Feedom bi se objavio post na našoj domeni, i od tuda može biti lako podijeljen na Facebook stranicu.

I dalje trebam nekog tko bi pomogao oko postave.

Pa imas dodatak za wordpress koji cita rss i prikazuje ih na sajtu kao ja na sceko.com ocitava i prikazuje mi sa sceko.wordpress.com ako je to ono sto tebi treba

Dodao sam te na Skype, lp