Programiranje stranice za upload dokumenata

Bok ekipa, treba mi programer koji ce mi napraviti stranicu di ce biti dokumenti po kategorijama, odnosno po mapama. A ja da prilikom uploada nekoh dokumenata samo odaberem mapu u koju cu to ucitati… I funkcija da se ti dokuimenti mogu preuzimati… Moze li netko to odraditi? Ne znam jesam li dao dovoljno informacija kako bi se neki programer mogao prepoznati da ce to brzo i jednostavno odraditi? Pozz

Pozdrav,
mogu ti ja to napravit, imaš li server gdje želiš to uploadat, koliko veliki fajlovi i kojeg tipa? Imaš li određeno želju koja arhitektura i programski jezik da se koristi ili ti je nebitno? Pozz

Javi mi se na PM. Imamo vec unutar firme razvijen DMS - Document management system … pa mozda zelis gotovo/prilagodjeno rjesenje. Nije problem isto rjesiti poputno custom rjesenje.

koja je cijena FB oglašavanja kod vas in4hr

Moze lock teme, ostvarena suradnja s korisnikom @IvRo uz programiranje i naravno za hosting :smile:
@fifa16 javi nam se na PM ili sluzbeni mail tvrtke s konkretnim upitom. Vise informacija mozes pogledati na
http://in4.hr/facebook-oglasavanje.html

Cijena nasih usluga za FB oglasavanje ovisi o budzeti i periodu oglasavanja na samom FB.

1 Like