Promena naslova stranice u Joomli

Pozdrav,

Imam klijenta koji zeli da promeni naslov stranice u Joomli, ali ne mogu nigde da nadjem gde to da promenim?

Posto kad udjem u admin deo joomle, ima jedan deo gde se menja description itd ali kad to izmenim ne reaguje na promene…

Imaš pod globalnoj konfiguraciji moš ga i iskljućiti i odredit di da bude.

Pa tu u globalnoj konfiguraciji sam i probao, ali ne reaguje na promene… :confused:

Ne poznajem bas joomlu, ali mozda ima nekakav SEO plugin u kojemu je to definirano, imao sam takve slucajeve sa wordpressom

Joomla po defaultu prikazuje ime site-a u title-u uz individualni title pojedine stranice. Ako želiš to promijeniti, imas u globalnoj konfiguraciji “Site Name” setting. Uz to ima i “Include Site Name in Page Titles” setting kojim određuješ da li želiš prikazati ime sitea prije ili poslije individualnog page title-a, ili ga isključiti (govorim za Joomlu 2.5).

Administracija/ Izbornici / Glavni Meni / Home / Opcije Prikaza Stranice

mora bit tamo ak oš pošalji mi user i pass i točno ulikaj kaj ti smeta riješim ti to za 5 sek, osim ak nije nešto treće s+da si bar sliku stavio. Ček promjenio si a u googlu staro? ak je tak strpise da Google ponovo indexira stranicu treba mu vremena

Probaj pogledat na ovom linku, ako sam dobro shvatio želiš promjeniti naslov na početnoj stranici …

How do you remove or change the “Welcome to the Frontpage” title? - Joomla! Documentation