Promjena nameservera

Čini mi se da ovo malo dugo traje, pa da vas pitam. Imam domenu reganu na godaddy, koju sam do jučer koristio na nekom drugom serveru. Sada sam odlučio tu domenu koristit na hostingu od godaddy-a.

KOliko sam ja upućen, treba samo promijenit nameservere i stavit ih od hostinga kojeg ćeš koristit. To sam napravio i proslo je oko 24h i ništa se ne događa, i dalje se otvara stara stranica sa prijašnjeg servera.

Neznam dali sam nešto izostavio ili to jednostavno dugo traje ?

EDIT:Tek sam maloprije na starom hostingu u cpanelu remove-o domenu.

kod novog hostinga domena mora biti konfigurirana… kontaktiraj hostera… provjeri zapise na intodns.com

Provjerio sam, tocni su. Stavio sam nameservere kao i od glavne domene na tom hostingu.

Ok, ali dali je domena dodana kao addon domena u cpanelu ?

Na starom hostingu sam tek prije 20 min izbrisao kao addon domenu. A na novom hostingu je dodana od kad sam mijenjao nameservere.

Na godaddyu nije standardni cpanel, pa pretpostavljam da se samo treba dodat na hosting domena, namjestit root i nameserveri.

obicno cim dodas domenu kao user u neki panel moraju se automatski konfigurirati nameserveri no kod godd je sve moguce :-), kontaktiraj podrsku najbojle