[Promo] Tuts+ Premium

New Relic i Tuts+ su organizirali promociju, ukratko ono što treba je registrirati se putem određenog linka i zatim deployati aplikaciju na New Relic.

Potpuno besplatno možete dobiti godinu dana pristupa premium sadržaju na TutsPlus.com ako slijedite sljedeće upute:

  1. Registriraj se na New Relic koristeći ovaj link - http://enva.to/1aEmD1O
  2. Provjeri mail i prvo potvrdi svoj New Relic korisnički račun.
  3. U dashboardu New Relic korisničkog računa klikni na crveni gumb “Get Started”
  4. Slijedite upute s te stranice, ne mogu biti jednostavnije.
  5. Nakon završetka prve četiri točke s te “Get Started” stranice, u petoj točci je gumb “Connect to my application” i nakon klika se sačeka 5-10 sekundi. Ako je sve bilo u redu na mjestu gumba će se pojaviti nešto poput “Detektiran server, molim pričekajte” i biti ćete automatski redirektirani na dashboard, što znači da ste sve uradili kako treba.
  6. Provjeri mail, dobit ćeš poruku s naslovom “Your Tuts+ Premium Code” i unutra se nalaze svi potrebni podaci.
  7. Registriraj se na linku koji si dobio u mailu i unesi promo kod koji si dobio u mailu.

I voila, to je to! http://goo.gl/fngv3N

1 Like

Hvala na ovome. Napravio sam si relic app na svojem serveru i sve je proslo super, premium tutplus aktivan :grin:
jesi probao kod za majicu?

Posle “Connect to my application” cekam i do 20 minuta i opet nece… Ne znam zasto

Kod mene istislucaj :smiley:

Ma nema na čemu, drago mi je da mogu pomoći. Kakav kod za majicu?

@milos i @m1l4n onda znači da niste odradili instalaciju (prva 4 koraka s “Get Started” stranice) kako treba pa ih ponovite.

super :blush:
budem to probao jer tuts imaju dosta često dobre tutoriale.

ma ja dobio i kod za majicu bespla, jedan mail je za tutplus, a drugi je za printfection.com :smiley:

Nisam dobio ništa takvo. Kakva je majica?

au, onda su te zakinuli :grin:

Evo ja sam uspio, znaci samopratitie upustva i uspjecete, takodje sam dobio i majicu :smiley:

Izgleda da ju samo ja neću dobiti.

edit: sad sam našao tu poruku u Spam folderu. Ipak ću ju dobiti i ja! :wink: