Propeller Ads zarada danas

Pozdrav,ubacio sam na stranicu Propeller Ads popupoove i sad u dashboardu mi pokazuje ovo:

Znaci u earnings today pise 2.059$ a u my income 0.51$

Da li sam danas zaradio 2.059 samo se ovo gore jos nije osvjezilo kako treba ili nisam zaradio tih 2$?

Izvini sto ti se ovako ubacujem, a koja ti je publika na sajtu? Vidim da nije los CPM

Publika je iz raznih država,najviše je iz Srbije i Bosne i Hercegovine. Ali naravno ima iz Švicarske,Njemačke,Austrije,Australije,Makedonije,Slovenije,Hrvatske…
Često to pratim u google analytics.

Mene malo zbunjuje ovo što piše danas zaradio 2$ a gore pise 0.5$

Prikazace ti polako, ne zuri tek si ih zaradio i dalje traje :slight_smile:

Ok,hvala. Mislio sam da je neki problem.

Koji je najbolji način isplate za zemlje na Balkanu,tačnije Bosnu i Hercegovinu od ovih ponuđenih http://prntscr.com/eg0n4j

Payoneer ti je najbolji.

Ja ti druze ne bi preporucio da radis s njima,platit ce ti to ne brini ali zeznut ces sebi domenu jer ce prije ili kasnije chrome indexirat domen kao malware. LP

Pa vecina tih popup reklama zezne sajt. Problem je sto u tim njihovim prozorima se traze licni podaci a google to bas i ne voli koliko sam provalio. I meni su tako jednu domenu banovali bas zbog toga…

Domena je ionako besplatna,registrirana na freenom.com :blush: tako da se ne brinem baš zbog tog…koliko mogu zaraditi zaraditi ću…a jel isplaćuju oni redovno da se ne bi mučio bezveze da skupim 100$ za isplatu,i za koliko otprilike dođe novac na payoneer?

Ja sam dobio isplatu za nekih 30-40h ali šta će ti oni reći za besplatnu domenu i tvoje posjete to nisam siguran,svejedno ne bih nikome preporucio ovu mrežu.

Koju preporučuješ?

plugrush, bitterstrawberry, juicyads, traffichaus su bili svi kolko tolko korektni u mom slučaju, a sad koji ima za popupove…

Adsterra nemoj ni isprobavat…

Kakav je juicyads za domaci traffic?

Dobar ako imas adult sajt, slucajno sam nesto gledao po netu neki kazu da ovaj nije los maltacpm ( 3 do 4 sata treba da odobre app) Googlaj malo.

Ja koristim propeller i od svih mi daje najvecu zaradu.

Imam adult…pokusat cu sa njima
@Sceko vidio sma kod ovog da je tu CPM dobar, ali ovaj ih gore popljuva ne bih bas rizikivao takvo nesto…

Pogledaj malo i ovde:
https://www.metricbuzz.com/URL/jhZtc
možda nađeš nešto :wink:
A onda ukucaj popunder umesto popup. Sretno.

CPM danas,e sad je li moram večeras do 12 h dobiti 1000 impresija da bi dobio ovih 25$ ili mogu npr sutra u 15-16h ako dobijem tih 1000 impresija,tad dobit ovih 25$,ima li neko vremensko ograničenje?

meni najveću zaradu donose popads, popmyads … poptm malo slabije a imao sam i popcash dok me neka mreža nije kontaktirala i unaprijed platili da sklonim popcash i stavim njihov kod … platili za 40% više … imam 4 popundera na sajtu, sajt star godinu dana i 20k dnevnih posjeta … ovo govorim zato što gdje god pogledam nailazim na priče da popunder reklame štete sajtu i da ih google ne voli, ja sam u top 5 rezultata za bar 10 keyworda … istina neki bolji neki lošiji