Prva isplata na AdSenese

Pozdrav, skupio sam prvu zaradu na AdSensu, ispunio podatke za isplatu ‘‘kliknuo’’ na primarno i koliko se otprilike čeka isplata i kako to funkcioniše? evo čekam već deveti dan, isplata je na karticu, odnosno devizni račun.
Hvala

1 Like

ako si skupio u prošlom mjesecu preko 70€

isplata ide između 20-25. u mjesecu (ako je PIN verificiran naravno)

1 Like

To je davno stiglo, taj pin, da prosli mjesec sam ispunio. Znači tad da očekujem, ipak nije oko prvog ?

21og stize email da su poslali uplatu za prosli mjesec, moguce i dan poslije (22.)
Pare uglavnom lijezu sutradan, osim ako je vikend pomjera se na ponedjeljak, ali okvirno od 21 do 25og

uvijek ti otprilike 22 lova na računu bude.

Prvog ti google “obračuna” sav profit i dobiješ brojku, a lova tek krajem mjeseca

Sve su ti vec rekli. Ovo tvoje pitanje me podsjeti na prvu isplatu, a davno je bila.:slight_smile: Sa srecom, da ih bude svaki mjesec!

E hvala Vam puno!
Hvala i tebi Milenko, nadam se :smiley:

1 Like

pozdrav svima,
moželi mi netko odgovoriti …počeo sam sa adsense u ovom mjesecu i imam prihode samo od klikova, a od pregleda ništa, pa me zanima dobije li se i koliko od pregleda, npr sada imam 40k prikaza stranice i 155k pojavljivanja, koliko se dobije za to i kada ?
hvala

Dobije nesto ako se prikazuju takvi oglasi. Ali vecina ih placa po kliku. Zarada na impresijama je vrlo slaba.

i još nešto, ja sam novi u ovome, nakon dugo godina u web dizajnu…
ako mi možete pojasniti … kad stignem do tih 70€ i odobrenja “Način na koji će vam se platiti” koje su opcije plaćanja i naravno koja je najbolja, ja sam iz BiH.
Hvala svima koji imaju živaca vraćati se na početak :slight_smile:

mislim da je najbolji wire način isplate … tražiš u banci instrukcije za primanje novca iz inostranstva i oni ti daju papir sa IBAN brojem, SWIFT brojem i još nekim podacima … te podatke uneseš prilikom dodavanja payment opcije na adsenseu i čekaš 21.-22. dan u mjesecu da te isplate za prethodni mjesec … ako si prešao 70 €

Zdravo, da li neko zna kada mogu da dodam novi banjkovni racun? Ne vidim opciju za dodavanje racuna pa neka mi neko pojasni

Vidiš da imaš opciju izmeni. Unesi nove podatke i eto.

Moras sacekati 1. Juli da odrade obracun i onda ce ti se pojaviti opcija da dodas novi bankovni racun.