PS2 ne ucitava PS1 igre

Cipovan Ps2 verzija konzole SCPH-75004 ne ucitava nijednu moju igricu za sony 1. Zbog cega i kako da resim problem?

Probaj postati ovaj problem na HCL forum ili Bug.hr forum. Tamo ima vise gamera pa ce ti vjerojatno biti vise od pomoci :slight_smile:

probaj te iste igrice učitati na PS1 da provjeris da nije do diskova

Nije do diskova, sve lepo radi na PS1

A jel ti drugi igre normalno učitava na PS1?

To sam vec napisao, sve igrice mi rade na ps1, koje su za ps1, a na ps2 nece niejdna

Onda igraj na ps1 i problem rjesen.

Ps1 je pri crkavanju, a PS2 je polu-koristen i zelim da sve igram na PS2, jer mi PS1 nece trajati jos dugo

Pa normalno da nece kad su ps1 za ps1 pravljene :flushed:

Carlo pa gdje je tvoje djetinjstvo?

Igrice za PS1 rade i na PS2

Ne znam iskreno, imao sam ps2 i samo igrao orginalne igrice na ps2 nije bio cipovan, a stvarno nisam pokusavao igrice od ps1 :confused:

Moze li mi neko pomoci ili dati neki savet, osim da odem na te druge forume i pitam? Sve sam ispisao od podataka za PS2

HCL ima dosta ozbiljni gamera :point_left: . Postavi tamo pitanje. Preporučujem…

Skini emulator za PS1 i igraj na kompu :smiley:

Bio sam na hcl forumu i rekli su da ne pomazu oko piraterije, koji emulator? Znam da nije isti dozivljaj kad se igra preko toga…

Ako imaš PS1 i rade ti zašto bi onda igrao sad na PS2… Ima nai youtube i google sigurno rješenje… nebudi lijen :slight_smile: :wink:

PS1. Mislim to su bile dobre igre.
Ali stvarno? 2018!

Kupim neku staru igru i ako nije legenda neka, jednostavno, NE mogu više gledati kocke :flushed:

To je ok ja inače skupljam retro konzole i igre i imam lijepih primjeraka to je jednostavno ljubav nije bitna koja je godina :slight_smile:

ali PS1 igre igram na ps1 a ps2 igre na ps2 sve drugo mi nema smisla :slight_smile: