Pusti Me! - streamaj filmove bez reklama

Adblock gasi pop-upove, a Filmovizija brani uporabu AdBlocka. Ako imaš instaliran moj plugin, možeš imati AdBlock i koristiti Filmoviziju. Reklame sa strane nisam htio dirati jer one ne iskaču i ne vrište korisnicima, pa mi niti ne smetaju.
Nadam se da sam sada bio jasniji.

Hvala, i hvala na komentarima/kritikama, svaka je dobrodošla.

Meni ovaj dodatak sumljiv jer mi antivirus signslizira da je to spijunski program koji vam moze nanijeti veliku stetu

Zar se niko nije pito koje ovaj mali sto gura svoj dodatak da bi samo napravio stetu drugima i da vas poslije povede na svoj sajt koji ima 5 posjeta dnevno

Ovdje je samo ljubomora u pitanju i nista vise, da sad su svi strani dobri cak i bez prevoda a cim je neko nas treba ga unistit, zalosno

da želi zlo sigurno nebi stavio ovdje https://www.facebook.com/groups/devhr/

Pa vodly.to ima vise reklama cak i od filmovizije. I ja ga koristim svaki dan pa znam mada sam se u zadnje vreme prebacio na solarmovie zbog boljeg izbora. :slight_smile:

Zasto podrzavas takve sajtove gledajuci na njima, budi posten i kupi original DVD ili idi u kino. Ovakve izjave davati i onda u istoj recenici reci kako gledas filmove na takvim sajtovima je licemerno u najmanju ruku. Klasicni balkanski sidrom daj meni sve ali nemoj slucajno da uzmes nesto za uzvrat. Ovakve rasprave i izjave sam samo na balkanskim forumima vidjao, umesto da kazete hvala sto gledate free vi pljujete te ljude ali i dalje gledate. :wink:

1 Like

Špijunski program hahaha. :smiley: Ovo je neka nova kategorija trolla.

Imaš pravo, ovdje neka gadna ljubomora smrdi.
I ne - neću ja nikoga kasnije povesti na neki svoj sajt s 5 posjeta, meni to nije u cilju. Mene živcira klikanje na 10 reklama kad hoću pogledati film, vjerujem da i druge to živcira, ovaj plugin te oslobađa toga i to je to.

Ne gledamo uvijek svi korist, neki samo žele pomoći. Besplatno, vjerovao ti ili ne, i to neki ljudi rade nekad.

edit: i da, nisam ja ovdje “onaj neki mali sumnjivi”. Godinama sam ja ovdje član.

2 Likeova

Koga nerviraju reklame neka kupi DVD koji na zapadu kosta 17 eura x 10.000 filmova pa neka se raspolozi. Umjesto da sami klikamo na te reklame ima “ljudi” koji i ponovo tvrdim iz ciste ljubomore jer njegov sajt sa filmovima koje je prekopiro od filmovizije ima 5 online misli da nanese stetu.

Postoje ljudi koji jednostavno žele pomoći besplatno i ne gledaju da zarade na svemu.

Super, hajde ti i tebi slicnima ako su troskovi tako mali za filmoviziju, napravite sajt i da na njemu nema reklama. Filmovizija samo server placa 200 eura plus cpanel 30 eura, skripta phpmelody 30 eura gkplugins itd… Itd…

Za svaki postavljeni film filmovizija placa svojim ljudima 1 euro jedan film

Ali ja ne želim imati takvu stranicu.

Ti vec imas takvu stranicu samo ti posjeta fali, nije dobro drugome kopat jamu jer…

Ako ti kažeš da imam, onda to mora tako biti.
Balkanska presumpcija nevinosti - nitko nije nevin dok se ne dokaže suprotno. :smiley:

Da li si pročitao dio u kojem sam rekao da koristim adblock - dakle, nema problema sa reklamama.

Zašto platiti kada milioni gledaju besplatno? Da se sredi da nema pirata na netu, išao bih u kino ;), i podržavam sve sankcije protiv ovakvih sajtova! Naravno da vrlo rado instaliram ove plugine koji ne doprinose zaradi lopovima, jer ja nikada ne bih napravio ovakve sajtove. Da hvalim sajt koji krade nečija prava? Ne bih mogao sinko :D.

Pa sto gledas kod lopova kupi dvd

1 Like

hahahaha koja si ti demagogija, ako ti smetaju ti sajtovi sto ides na njih, skidaj sa torenta u znak protesta ili posto si tako posten nemoj uopste da gledas na netu. Znate druze ja nisam uzeo cokoladu samo sam je pojeo, nemoj da bude kud svi tu i mali mujo, budi primer ostalima i nemoj da gledas online. Niko ne kaze da se ne koristi adblock ali ovakve izjave koje dajes nemaju smisla, sam sebe pobijas u svakoj recenici. xD

Ne smetaju tebi sajtovi sami po sebi tebi izgleda smeta sto su uspesni, zavist je cudo posebno na balkanu. Ne smeta vodly koji je strani ali smeta filmovizija koja je domaca. :wink:

1 Like

Otišla je tema u offtopic, ako imate što predložiti za plugin ili dati kakvu konstruktivnu kritiku bio bih vam vrlo zahvalan, a raspravite privatno vaše probleme.

Hvala svima

Zasto na svaku temu kada neko napravi neki projekt moraju bit odma komentari lopov pokrao nevalja ja bi bolje i tog tipa… Ako vec mozete bolje napravit napravite ali nemojte takve stvari govorit…

Ja podržavam sve one koji će polahko sa nekim sitnicama dati razlog lopovima da ugase ove sajtove zbog malog profita a velikog rizika ;). Možda ih braniš jer imaš sličan, a takve nazivam lopovima. Otišli smo od teme zbog tebe.

Da im zavidim - nikada, kao što rekoh, nikada ne bih uzeo paru koja je zasnovana na kršenju autorskih prava. Nedavno sam htio kupiti sajt koji zarađuje fine pare, sve je bilo super, ali kada su rekli da sajt radi na sličnom principu odustao sam.

Plugin od mene može dobiti samo +. Da on zarađuje na njemu, ne bih imao ništa protiv!

Pricas o stvarima o kojima si ocigledno upoznat samo sa rekla/kazala sistemom. U principu ako cemo da se drzimo tvoje logike sam sebe nazivas lopovom zato sto gledas filmove bez da platis za to. Ako imas principe onda ne bi radio to sto radis, samo zato sto je nesto tu ne znaci da tebe opravdava da to i koristis. Ali to je stvar pricnipa ja kada ne podrzavam nesto onda ni ne koristim to… :wink:

U svakom slucaju stvarno smo otisli u off topic i ja se povalcim, za plugin sam vec rekao da je ok i meni licno AV nista prijavio kako su pisali na Fb i ovde tako da nemam sto da sumnjam u to.

Hvala lijepo na komentarima i kritikama svima još jednom.

Jednom rukom si u pravu, ali razlog je već naveden. Milioni gledaju besplatno, zašto bih ja platio? Ako smatraš da time što ja neću gledati nešto će se promjeniti - neće! Ali podržavati njihovo uništavanje definitivno hoće! Plugin je jedan od načina.