Pusti Me! - streamaj filmove bez reklama

Hahahahah, ovo sam kvotao samo kako ne bih nikad izgubio ovaj post. :slight_smile:

Mislim da je bilo dosta off topica, laznih optuzbi itd.

Dalje raspravljamo o korisnosti plugina, prijedlozimna i pohvalama/kritikama (vezano za rad istog) a ostalo brisemo.

Izašla 1.0.1 verzija!

  • Dodana podrška za filmovizija.net
  • Ispravljena mala greška, povezano sa starim verzijama Chromea

Facebook

Google Store
http://chrome.google.com/webstore/detail/pusti-me/

Google Chrome automatski nadograđuje ekstenzije tako da nema potrebe za ručnim updateom. Unutar 24h svima će biti instalirana najnovija verzija.

Da li planiraš napraviti slično za Firefox?

Naravno, uskoro dolazi i za Firefox.

Ma ja mislim da je bakicro zapravo vođa filmovizije i da se zato buni protiv ovog haha :slight_smile:

Jao molim te nemoj da se počne s oftopičarenjem opet.

Ako imaš kakvu sugestiju (ili neku stranicu za “obraditi”), slobodno napiši. Samo da nije sugestija da skinem plugin sa Storea “jer ima virus”. :smiley:

nek se buni koliko oce, svaka cast za ovo najbolje sve uslovljavat, brate ko zeli kliknuce na reklamu ne treba ga prinuđivat. gledaj da odradis i za ostale klijente i to je to.

Ma ne kažem ja ništa za ovo. Super je stvarno i svaka čast za ideju. :smiley:

Izašla je nova verzija 1.0.2!

  • Filmovizija je promijenila kod na stranici pa “Pusti Me” nije ispravno brisala reklame. To je sada popravljeno.

Facebook

Google Store
http://chrome.google.com/webstore/detail/pusti-me/

Google Chrome automatski nadograđuje ekstenzije tako da nema potrebe za ručnim updateom. Unutar 24h svima će biti instalirana najnovija verzija.

1 Like

Ne radi ekstenzija na filmovix.com, a to je jedan od vecih sajtova, tako da bi bilo lepo da resis to ako je moguce :slight_smile:

edit: i filmovizija.net

Moram opet ući u offtopic, poslednji put, al’ prvo pohvala za ovo. Kontao sam ja odraditi za FF ako budem imao slobodnog vremena, no ne skoro :frowning:

Što se tiče troškova filmovizije:

cPanel - NEPOTREBAN. Jednostavno podesiti lamp server i to je to…
Server - Server plaća 30€ mesečno a ne tzv. 200€, ja sam im predložio server (koji je inače neiskorišten 60%, al ga je uzeo samo ako bude neki rush hour na filmoviziju.
PHPMelody - plaća se samo jednokratno, tako da no shit baki
gkplugins - o ovome nećemo ni pričati…

Tako da su mu troškovi mjesečno = 30€

Hvala, bude ovo uskoro ispravljeno. Mijenjan je kod i na filmovizija.com, ali nisam primijetio da je mijenjan i na filmovizija.net, bude sve riješeno već večeras.

@LXg hvala, slažem se za sve. Firefox ekstenzija “Pusti Me” izlazi uskoro. :slight_smile:

Ljudi, veliki je to posao da vam kazem i sam imam sajt za online filmove, doduse u HD je svaki film, i u proseku gubim i do 10 min da nadjem prevod, podesim sve, ubacim na host file server, itd itd… troskove pokrivam iskljucivo od banera jer da njih nema ne bi ni ja postojao.

Laz je velika da ne treba server. Svakako treba! Jer ogromne posete zahtevaju jak procesor i memoriju. Toliko od mene i izvinjavam se na smetnji.

EDIT: za ove sto kao govore o postenju i svemu ostalom, pa zasto idete na nase sajtove za filmove pa vam treba ovaj dodatak? nemojte da idete ako smo mi warez, nego lepo idite “posteni” na torrent (ako vam je to postenije) a da ne pricam o kupovini filma…

Koji ti je argument ako neko napiše da kupuje filmove i da smatra da vas treba sve pohapsiti?

za to nema argumenata, ali tesko da neko sa exYu prostora to radi. Drugo, mi smo ti jako mali naspram svetskih sajtova, i nasi prihodi su smesni. Trece, ja bar ne stavljam domace filmove zbog licnog principa.