Radim set-up web servera (priprema vps/dedi za hostanje sajtova)

Radim set-up web servera (priprema vps/dedi za hostanje sajtova).

Sta ukljucuje paket:

  • VestaCP kontrolni panel
  • Let’s Encrypt SSL na domene po zelji i upute kako da sami generisete SSL bez mene.
  • Povezivanje domene na Yandex DNS + Yandex Mail
  • Security na serveru

Vi dobijete potpuno funkcionalan prostor za hostiranje web stranice, ovo sve minimalno zauzimaju rama i cpu, a tu je i zastita vps’s nevezano za panel.

Radim samo servere koji imaju minimalno 1GB rama / 10 gb prostora.

Cijena je 50$ jednokratno. Ukoliko zelite da vam transferujem backup na novi server, sve to podesim, raspakujem da ponovo sljaka online to je dodatnih 5$ po stranici (p.s ne radim backupe koji su preko 1gb hdd-a).

Garantujem stabilnost, pouzdanost i dostupnost samo putem Vibera od 10:00 do 19:00 radnim danima.
Placanje sa bitcoin, paysafecard. Ne primam paypale, skrillove itd.
Vi ne znate mene, ja ne znam vas. Dobijete uslugu i ponekad podrsku putem vibera, osim ako jos ne platite za dodatnu podrsku.

Nista ne radim amaterski i brzopleto, svaki server je isto i pazljivo odradjen. Ne odgovaram za davanje root sifre nakon zavrsnog posla, kome dajete to i pazite, ako vam taj zezne taj nek vam i popravlja (da odma budem jasan, ne popravljam iza drugog admina).

Takodjer nudim servere iz OVH-a bez poreza, ali s tim da je server uvijek na mom racunu. Vi dobijete samo root pristup sa podesenim serverom (ako ne zelite root jos bolje, manje mozete zabrljati poslije). Cijena servera je ista kao na sluzbenoj stranici bez EU VAT-a. Ali morate zato od mene set-up narucit. Mislim da je moguce server poslije prebaciti na vas OVH account bez problema (push-to).

Vi ne znate mene, ja ne znam vas.

pa nisi ruski agent pa da se krijes haha

Jesam

security na serveru shit just got too real,kakav security moželi test kakav?

Tebi ne može

možda kad naučiš “može li” odvojeno pisati, onda budem razmislio.

2 Likeova

shots fired