Raiffeisen bankomati u BiH - Max isplata?

Zdravo.

Zna li neko koliko se moze maksimalno love izvuci na raiffeisen bankomatu, unutar 24h (Bosna i Hercegovina) ?

Trebala bi mi sutra lova, pa ne mogu otici na salter i podici jer je nedjelja.

Hvala.

Mislim da bankomat nema limit (osim onog fizickog naravno), limit ti je vjerojatno na samoj kartici/racunu.

Upravo tako,

Ja mislim da je 500KM, bar je tako u Novoj Banci, a postoji opcija da ga podignes na 1000KM. Neprovjereno je ovo tako da uzmi sa rezervom :wink:

Na to sam i mislio, krivo sam se izrazio.

@Madoxx jednom sam dizao oko 900KM i proslo je, ali sad mi treba mnogo vise od toga.

Ne znam sta da kazem, pokusaj ma da sumnjam da moze preko 1000, javi kako je proslo, ako ti nije problem :slight_smile:

Ja sam podigao 1000 KM i pokusao jos 1000 nije mi dozvolio, izvadio karticu ponovo ubacio i digao još 1000 KM :smile: Imam visu electron od raiffeisen banke.

Bankomati u BiH a vjerujem i u večini zemalja imaju uglavnom limit na iznos od 1000KM odnosno nešto jače od 500€ u roku od 24h da bi spasili novac na računu u slučaju krađe kartice i pina.

Lol, to mora da je bug, prijavi :D.

1 Like

Unicredit po defaultu ima limit na bankomatu 1000 km unutar 24h, Moja Banka ima limit 500km i to ne samo na bankomatu nego troška preko kartice unutar 24h. …

Na rajfajzen u bih max je po dizanju 1000KM. A cini mi se da mozes dva puta podic po 1000 u roku 24sata. Ako treba vise odes na salter i podignes, ako imas.

Otisao bih vrlo rado na salter, ali banka ne radi nedjeljom :wink:

Najviše 1000KM po dizanju, možeš dva puta po 1000KM kao što kaže anja1, dnevni limit je 2000KM. Sve preko treba na šalteru. Ako dižeš više od 20000KM moraš da se najaviš.