Rajfajzen, DOVIDJENJA! Koju banku u BiH odabrati za AdSense?

Zdravo društvo. Rajfajzen banka mi je juče odbila isplatu. Da ne dužim, frtutma oko tobože poreza.
Jasno sam im dao do znanja da odmah poslije Nove godine napuštam njihovu banku.

Molim vas, predložite mi banku u kojoj, bar zasad, nema peripetija koje, kako vidim, najviše forsira RF. Ako vam nije problem, u rečenicu, dvije, da mi obrazložite zašto baš ta banka.

Hvala.

ja sam doktorirao RF banku… samo im trebaš dostaviti sliku onog papira da si platio porez, ako ga nemaš, napraviš ga :slight_smile: samo se raspitaj koliko se dobije ako te otkriju…

Odmah posije Nove godine idu na gašenje. :slight_smile:

Jel Wise podržan za BiH?

Sberbank.

20 karaktera…

1 Like

Ista stvar ti je u Unicredit banci - pitat ce ugovor i odbit isplatu ako ne dostavis

Sberbank, koristim dvije godine bez problema…doduše kao pravno lice…nadam se da im je ADsense i za fizička lica ok.

Sberbank se gasi. Preuzima ih neka banka iz Srbije, tako da je upitno da li ce pravila ostati ista ili ce ih mijenjati.

Jel RS ili Federacija?

RS, u ovom mom slučaju.

Jel prva uplata ili ko zna koja po redu? Mene u RF niko nista ne pita. Bas me zanima sledeci mjesec sta ce reci.

Ko zna koja po redu :slight_smile:

meni u nlb (preduzetnik) traze fakture posle svakog priliva iz inostranstva (u roku 24-48h da se dostavi)

A šta ako ne dostaviš fakturu, vrate pare nazad Guglu?

Salju emailove da dostavim :smiley: Proknjize oni, ali su obavezni zakonom da imaju fakturu dostalvjenu 24h od priliva (to vrijedi za svaku banku) pa inzistiraju na tome, doduse kaze da je ok i da se dostavi kasnije

Da li u Sparkasse traže i opominju svoje korisnike?

Sberbank BiH (i RS i Federacija) kao i sve podružnice iste u regiji (Srbija, Hrvatska) su akvizirane od strane AIK banke :slight_smile:

traze i kod njih nakon 2-3 uplate

Kakva je Ziraat banka? Ima li neko iskustva?