Rap portal

Trazim samo kritike one negativne sto nije ok da mogu popraviti :slight_smile: Vrti je wordpress, tema s neta preuzeta i onda lupao po php-u da prilagodim sebi… I odmah pitanje, zasto taj blesav wordpress ima probleme s iframe-ovima? lp

stranica: http://www.leavemeplay.com

Sviđa mi se tema. Ne vidim svrhu linkova na glavnom slajdu, a nikamo ne vode.

Nisam ih jos nikud linkao, to je sad samo estetske prirode, razmisljao sam da to bude kao neka ekskluziva tipa najava nastupa il tako nesto… za sad mi ljepo to za vidjet da se vrti a nemam na sta linkat :slight_smile: I hvala a kritici. Lp

i meni je tema ok, sad sitnice: pzadinu loga bi stavio isto kao sto je traka na kojoj se nalaze a ne cisto crno, u footeru “css” ti je sam u drugom redu i instaliraj neki addon za URLove

Logo sam dao na izradu, valjda ce biti danas gotovo, ovo je samo tako neka slika bezveze… Hvala! Lp :slight_smile:

“Contrary to popular belief, HipHop is NOT dead!” - tom div elementu makni background color, stavi transparent.
“News in world of HipHop” - onaj tekst ispod se prebrzo mijenja, ne stigneš niošta pročitati, a već je drugi tekst.

Što se tiče izgleda stranice i tematike stranice - sviđa mi se - jako mi se sviđa.

Taj DIV mora imati neku boju podloge iz cistog razloga jer cu periodicki mjenjati ovu pozadinu iza, sad da i stavim transparent stopilo bi s slovom S od tog teksta s pozadine. Usporit cu promjenu teksta, hvala na kritici! :slight_smile: Lp