Razmena SKRILL za payoneer

Razmena SKRILL za payoneer

dajem 65 dolara na skrill za 60 na payoneer

Evo posto sam ovog usrecio za 64 dolara da napisem kako je isla konverzija ,

Mogu ti razmjenu napraviti kaze Sime_Pesa

Sime_Pesa2h Sime_Pesa
Evo ti moja osobna da nebi mislio da je neka prevara http://prntscr.com/epekkl1 i druga strana http://prntscr.com/epel2k1 … I evo ti moj mail od skrilla [email protected]
. Kad zaprimim novac na kompu sam , za min saljem na payoneer

brane3331h
Recipient’s email:
[email protected]

Amount to send:
USD 64.00

Transaction fee:
USD 0.64

Sime_Pesa1h
Ok , evo za min ce biti poslano

i od tada SIME neostao u nepoznatom pravcu

PA eto da znaju ljudi sa kime da ne rade

Ima poprilican broj dugogodisnjih clanova koji rade te zamene, a ti se odlucio za lika koji se registrovao pre mesec dana.

Realno gledano ne znam sta si ocekivao, ja sam imao dosta poslova sa raznim ljudima s ovog foruma ali sam uvek trazio stare clanove cije nickove znam dugo godina i koji imaju neku reputaciju, nema veze ako platim vise ali platim miran san i kvalitet. :slight_smile:

Bezi od novih clanova ko od vraga, posebno klinaca, i ako nesto kupujes samo preko posredinka ili da prvo oni vrse transfer, cak moze i preko paypala pa trazi refund ako te zeznu. :slight_smile:

Nema veze , gorko ce mu biti tih 64 dolara…

Od kud znas da je to njegova osobna? Mozda ju je nasao na cesti, pa bez veze blatis decka koji ju je izgubio. Sigurno nije glup da ti posalje sken osobne pa se ne javlja.

pa to neka resava sup i mup i ostali i taj koji ju je izgubio…
pa ne moze da bude i skril lazni a verovatno je prava
jer je slike sa linkova zbrisao ali sam slike odmah sacuvao…

Kako nebi moglo? Ja sam prije 10 godina imao verificirani madarski paypal na lazno ime, pa sigurno moze i skrill, pogotovo ako imas osobnu.

Ovo je pitanje na mjestu. :frowning:
Meni osobno pale crvenu lampicu kada se netko ulogira u Forum sa imenom i prezimenom. Ispričavam se iznimkama koji su se “ušuljali” u pravilo. :frowning:

a sta je tu je,slika ce biti na mnogo mesta ,pa neka se meni obrate,

E moj Brane pa ti kao da si od juce, izjeba te ovde pola foruma za lovu, pa zna se skim se moze razmenjivati sa kim ne, ja ovde licno bi razmenio novac sa 5 ljudi pa i da mi posalje i pasos preko live kamere. :slight_smile:

Ako se ispostavi da si u krivu, mogao bi imati gadnih problema sa azop.hr

pa samo polako,

pa tu se stalno prica o nekom pravu …pa onda ce te vi dati logove od sime,pa ce on reci gde je nasao licnu kartu,pa zasto je meni poslao licnu kartu i tako redom ce mo doci do PRAVDE hahahaaha valjda i ti supovci nesto znaju,

Brane, imaš za posudit 100 evra do večeras, vraćam iljadu…

malo se šalim, i mene su prošle godine izvozali ko mladog majmuna…

vidi ima ona pesma od bore corbe kad sam bio mlad…

““kad popijem batine nisam kukao,bio sam tucen i ja sam tukao,””"

ovo sam samo napisao jer mi se danas bas tipka :stuck_out_tongue: poso ide ribice zaradjuju

hahaahaa ,nije to zbog love ,to je cisto da eto neko napise ,posto ovde vidim

da niko jos nije napisao OVAJ i OVAJ me prevario,

O pa nisi ti u toku, malo malo iskoci tema ovaj prevario za ovo, pa gde je samo tema o cuvenom Mirku, Amiru Dugom i ostalima. :smiley:

jesi li siguran da je amir dugi? da nije amar dugonja? :smiley: nadaleko poznat

Covek ima toliko imena da ih ne mozes sve pohvatat, ali da to je taj. :smiley:

Ček samo malo… ako radite takve konverzije, i neki Peša zezne stvar, jeli se može i tada pokrenuti PayPal case ili su takve konverzije protivne njihovim pravilima (nije ih briga)?