Real - Juventus 1:3 - Svašta je bilo u Madridu. (Anketa) :(

JUVENTUS DAO GOOOOOOOOOOOOOOO

3 3 ukupnooooooooooooooooo

jaooooooo potop

  • Što vi mislite o utakmici, i jedanaestercu? :slight_smile:
  • Nevjerojatna krađa, nije bio penal. :frowning:
  • Sve je u redu i pošteno, Real je najbolji. :slight_smile:
  • Baš me briga, pratim samo domaću ligu.
  • Ne gledam to, cijeli sam u Internet Businessu.
  • Uopće nisam čuo za te klubove. :frowning:

0 voters

1 Like


Nažalost bilo bi ipak previše; jučer Barcelona (vs Roma) a danas Real. :frowning: :o:

1 Like

ovo može samo ronaldu ovako da se desi … baksuz baksuzni hahahaha

1 Like

Koliko god mrzio Juventus, mislim da nije bio penal. Ne može se Real optuživati, niti sudija koji je sa leđa samo vidio Benatiu kako je “uzjahao” onog. Problem je UEFA što se ne pomiri sa činjenicom da treba uvesti VAR tehnologiju, u Italiji je koliko toliko popravila situaciju iako je sudije kad Juve igra ne koriste baš često :D.

2 Likeova

Jesi siguran i da bi sa VAR-om bila drukčija odluka?

Nikad mi nije bio drag Juventus. Samo koliko su mečeva namještali u Italiji sa mafijom. Ali slažem se da ovo nije bio penal. Ali opet mi nije do penala, nego zbog Buffona, jer ovo je njegova zadnja utakmica u ligi prvaka i da se ovako završi :neutral_face:

Tko je namještao mečeve u Italiji?

1000 puta ponovljena laž ne postaje istina… Juventus je čist, a najbolje suđenje u Italiji ima Roma.

Neću se raspravljati sa tobom , svi to znaju :roll_eyes:

Calciopoli je srušen na sudu i tek predstoji odšteta Juventusu, toliko o namještanju.

Forumaši, dodali smo i anketu u prvi post.


Još je na vrijeme, utakmica je od sinoć. :blush: :o:

Uopće nisam čuo za te klubove :roll_eyes:

1 Like

He he, :blush: valjda će netko priznati i da nije gledao jer je cijeli u Internet Businessu. To je u redu, čak i pohvalno. :o:

Evo ja priznajem da nisam gledao, jer ne pratim fudbal uopste :smiley:

Cekam 25 Maj, kada ce Mirko Cro Cop da razvali Roy Nelsona hehe :slight_smile:

1 Like

Nije tačno, to su njihove Torinske novine pisale, neće im biti isplaćeno ništa. Cijeli svijet zna istinu samo se u Torinu priča drugačije, slično kao što u Srbiji u vezi rata.

Tako nekako i kod mene. Ja čekam povratak Conor McGregor u UFC.

ja da sam sudija ne bih ga nikad svirao i baš bi se teško odlučivao svirat penal jer toliko svi fudbaleri padaju da je postalo skoro pa vazda manja greška nesvirat no svirat. no, možda se može razmatrat da li je bio penal, ali ne smije svirati ovakav penal u 93 minutu i riješit utakmicu. ajd da je do neđe 80 minuta pa nekako i da se svira (mada opet ja ne bi nikad svirao čak i za veće kontakte). inače ne preferiram nijednu od ove dvije ekipe, al vazda navijam za autsajdera tako da sam navijao zdušno za juventus, kao i za romu neki dan (barselonu ne volem nikako).