Realna zarada od portala

Ozbiljni projekti dovlače posjetu sa svih strana: FB, Insta, Reddit, YouTube, Snapchat, Pinterest… Ne možeš zavisiti od jednoga, to je sigurno.

1 Like

Kad bi pokretao neki Hr portal nebi sigurno stavljao gore adsense, fejsbuk i ostale drustvene pizdarije. Nego bi se fokusirao na nisu gdje ima para, zaposlio bi pisce i ulagao iskljucivo u SEO. Naplacivao bi se od PR clanaka, banera i sl. Znaci za to je potrebna firma i ako kvalitetno radis mozes i naplatiti. Ovo ostalo je sve prolazno sto mi je i drago.
Za takvo sto treba vremena kao i u svakom poslu.

1 Like

Fino odradjen sajt , sa malo boljim keywordima da bi pokupilo malo ljepsih reklama.
Mozes na 1k posjete uzeti do 2.50€ - 3€
kada pricamo o treshu

iz kojih država posjete da budu?

Bosna , Hrvatska , Srbija. :slight_smile:

Možda samo Hrvatska, sa BiH nema šanse :smiley:

1 Like

Hrv je dosta bolja od Bih I srb , ali mozes navuci fine klikove I od ostalih zemalja

ako navučeš 1€ guzi me odmah

3 Likeova

Nisam gej halo , govori on njemu kae.
halo nisam ja on :grinning:
ma kralju nema sta nema vise da ne mozes.

samo skirptu kakvu ubaciš ima da ide zarada isto tako i banovi heheh

Moguće samo ako je na tim fb stranicama odakle dovlači posjetu dobar dio naših ljudi u inostranstvu, što je vjerujem baš rijetkost.

Inače može se izvući u prosjeku oko 1,5 EUR kombinacijom adsensa, adnow i još neke mreže poput adcombo.

Pozdravvvv!

Kakva je situacija sto se tice Google Adsensea u kolovozu? Radi li se o nekakvom rastu? Pitam jer mi je portal na Instant Articlesu i nakon rekordnog srpnja (preko 28 tisuca kn) izgleda kako je stigao prokleti pad u reachu, pa tako i u zaradi. Ali i dalje je to skroz ok. Nego, Adsense mi je u ova 2 dana vec na 11.50 € sto je pozitivni pomak jer imam instagram profil sa 45 tisuca followera. I tamo se osjeti kako zajebavaju sa reachom ali ok se klika…

Zanimaju me samo iskustva sa kolovozom, moze li se tu napraviti posao ako se radi kako treba? Sudeci po uvodna 2 dana moze… hvala

1 Like

I pitanje i odgovor? Ili je sustina upisa da ti zaradjujes puno para?

Je li moze ovdje da prode komentar bez pametovanja i nepotrebne zlobe umaskirane u ljubomoru i zavist? Skidam ti kapu…

Lijepo sam pitao i zamolio decke s iskustvom da mi objasne kakav je mjesec kolovoz sto se tice adsensea. Nisam trazio zlobne odgovore, ali neka ti bude…ispadni faca na forumu :slight_smile:

Mogao si samo pitati a ne spominjati tačno koliko si ti zaradio :D.

3 Likeova

Nemoj ovo shvatiti kao vrijedanje vec kao savjet. Nije pametno iznositi zaradu u javnost, to je tvoja privatnost i tako treba ostati :wink:

1 Like

Ovaj Olaf ne zna ni uživati na godišnjem odmoru :stuck_out_tongue:
Ostavi se foruma uhvati se djevojke :stuck_out_tongue:

2 Likeova

što bi moja nena rekla:

jesi našo curu
jesam
pritisni je sine, pritisni

hahahahahah

Danas od portala na nasem jeziku i nema bas kruha. Potrebno je brdo posjeta za neku sicu od zarade.

Ili:

Može li imati djece?
Ne znam.
Provjeri!

1 Like