Recenzija nove stranice Arabbe

Evo nakon nekog vremena i nova stranica koja nije samo CMS + Gotova tema.
Ovako je to izgledalo nekada - Servis računala, kompjutera i laptopa - Rijeka | ARABBA d.o.o.

a ovako izgleda sada:
Radi se o redizajnu stranice Arabba - Servis Računala i Laptopa - Rijeka | ARABBA d.o.o..
Firma se bavi održavanjem i servisom računala i računalne opreme na području Rijeke.

Sve kritike, primjedbe i pohvale pišite ispod :slight_smile:

Pohvale, lijepo čisto i jasno. Jedino mi se ne sviđa prikazivanje greške prilikom slanja e-maila. Pogotovo kod podstranica, imate pop-up na pop-upu.

Sviđa mi se, super odrađeno

Usklađeno, ljepo, pregledno, jasno, sve 5!!

Jako zanimljivo i moderno. Ali nekako mi je prenapasno za oči. Ovaj dio di je mail i di je broj mobitela, mislim da bi to dobro bilo malo smanjiti, pa ubaciti jedno 100 riječ ispod naslova.

Mislim ja ne volim napasne stranice, može biti svega na njoj ali ne volim da mi netko gura neš pred oči, više volim da mi ponude informaciju pa da ja istražim. Tipa neki tekstić sa rečenicom tko je to, povijest,što nudi i onda ispod ovo sve samo umanjeno :wink:

Lijepo izgleda.

Ja bih samo maknuo bold sa ovog najdonjeg menija - povezivanje na internet, fizički popravak…

I ovaj zadnji logo bode u oči onako zbluran.

Hvala na kritikama, više manje sve su ok, nema nekih većih zamjerki osim subjektivnog doživljaja stranice, vidjet ćemo što se još može napraviti ali mislim da neće biti nekih većih izmjena.