Recenzije.net -

Pokrenuo sam stranicu vezano uz recenzije smartphona i tu i tamo nekih drugih proizvoda, te novostima iz tog svijeta.

Zanimaju me kako vam se čini, sadržaja će biti trenutno je tek 5 postova, prijedlozi i kritike dobrodošli.

Sviđa mi se. Ima se tu lijepih tema za pisati

I meni se sviđa. Ima potencijala.

Da ne ostane samo na pohvali, primjetio sam u logu veći razmak između slova “i” i “j” pa izgleda kao da su dvije riječi. Zanemari ako je do fonta, ako nije malo stisni.

Logo mi se nikako ne dopada, bez uvrede.

Ima potencijal, ako se posvetis ideji. Sretno.

Slazem se da je logo dosta los, od izbora fonta do boja.

Znam da si tek krenuo sa sadrzajem ali mi fali nekakva kategorizacija sadrzaja.

U tekstovima mi je pre-velik razmak izmedju paragrafa, trebao bi uloniti ove prazne paragrafe u sredini jer nemaju smisla.

Sretno s projektom!

1 Like

Hvala svima na pohvalama, kritike ću izmjeniti, to se ni meni ne sviđa sve. Logo ću se potruditi napraviti novi ovih dana, ovo je bilo nabrzinu.

Najveći zajeb je što mnogi koga zanima tehnologija imaju uključen adblock pa nema nekih para od takvih stranica.

Polako, jos ne planiram veliku zaradu. Ovu temu volim i ovak provedem nekih pol sata dnevno na citanje o ovome, pa mi je usput napisati koji clanak dnevno. Umjesto reklama zarada bi se trebala temeljiti na affiliate programima :slight_smile:

Malo slabija vetija .com , morao si nesto originalnije ali na situ temu, i dalje pises recenzije ali nemas site identican kao .com