Reddit Marketing

Normalno da se za veće subreddite treba vise upvoteova a to znaci otprilike od 40 do 120 upvoteova u roku od sat vremena do objave linka,no takvu ponudu ZASAD još nemam no bit će uskoro :slight_smile:

Ma šalio sam se, ali znam o čemu pričam i na prednjoj strani reddita se naravno prikazuje feed manjih subreddita ali poanta je doc na tu prednju stranu jer je tamo posjeta i lova. Ja sam u više navrata bio završio baš na front-page od samog reddit-a. Čisto da se pohvalim najbolji score mi je 3533 upvote-a (pravih) na članku :smiley:

Lova nije bila bog zna što večina ih ima adblocker i gori su konzumenti sadržaja nego sa facebook-a dakle loše konverzije a da ne govorim o trošenju resursa servera. Pozitivna stvar je čisto reach koji tvoj web/brand dobije jer ipak me taj dan vidilo novih 60,000 posjetitelja i taj visoki PR link.

Ali ovo je dobra usluga tako da ću i ja od tebe par puta uzet “your service” :smiley:

1 Like

Prosle godine kad sam spamao po redditu sa adult fotkama, dalo se natuc 100k UV/dnevno sa postanjem na 50ak subreddita. Naravno, nije mi ostao ni jedan dobar acc, ali netko tko ima strpljenja i ideju, moze izvuc ogromnu lovu.

Reddit je čudan zbog toga sto je sve anonimno ljudi govore tocno sto misle i ne boje se nicega tako da ako im se nesto makat malo ne svida odmah ce te poceti vrijedati i downvoteati post tako da nije bas lako na njemu uspjeti :slight_smile:
Radujem se buducoj suradnji pozz

1 Like

Takoder sam isto to radio i ubrao neku lovu no prodao sam stranicu pa me vise to ni ne zanima a i nisam imao ni vremena za to

Još jedan posao odrađen,ako me netko treba slobodno pošaljite PM :slight_smile:

brzo, efikasno, sve 5.

2 Likeova

Zahvaljujem

Nova ponuda :slight_smile:

Odsad mozete naručiti posebno upvoteove i komentare
10 upvoteova samo 4$
10 komentara 4$

Bump :slight_smile:

Koliko mi se čini, Reddit bi mogao biti posebno uspješan za video site na način da propagiraš tamo neku stranicu (page) sa videom? :slight_smile:
Bili bilo moguće uspješno izreklamirati direktno Youtube kanal?
Jasno je da to prvenstveno ovisi i o kvaliteti samih videa, ali recimo da su baš Fabulous Videos? :wink:

Da trebalo bi uspjeti :slight_smile: No neće ići sve preko jedne noći

Nego, koliko noći? Radiš samo noću, znači. :slight_smile:
Mislio sam da je barem moguće da se dogodi nešto kao što si napisao gore;

Vidljivo je da nisi u moodu sada
Vjerojatno je još manje izvjesno da ćeš dati neku uputu vezano za reddit marketing? :slight_smile:

Ništa u životu nije besplatno :slight_smile: