Reddit Marketing

Bok svima!

Bavim se sa Reddit-om već nekoliko godina pa sam eto se odlučio malo ponuditi svoju uslugu ovdje na ovom forumu za malo jeftinije nego inače.

Reddit je 9. stranica po broju mjesečnih klikova te je izvrstan izvor prometa ukoliko znate kako se koristi.

Što Vam ja mogu ponuditi?

Naime Vi mi pošaljete link ja ga podjelim sa svojim gold accountom sa 2600+ link karma u subreddit koji je vezan za temu vašeg linka.

Sama objava linka je 10kn (1,5$)

Nakon što objavim link imate druge opcije kao što su da Vam boostam post da izađe na front page od subreddita

10 upvote-ova je 6$ (Ako post dobije 10 upvoteova u roku od sat vremena najčešće iziđe na front page)

Boostanje post link sa komentarima je 1$=5 komentara koje mi mozete Vi napisati ili koje napišem sam.

Za sve informacije molim Vas da se javite na PM

2 Likeova

Koje niše može biti ta objava i koliko prosječno klikova po objavi?

Može biti bilo koje niše dokle god je u skladu sa reddit pravilima. Eh sad pa vidiš ovisi u subredditu. Npr ajmo reci jedan subreddit od 100,000 clanova. Uvijek je aktivno oko 500 ljudi. prosjecno po danu pogleda ga 20ak tisuca. tvoja objava bi bila pri vrhu ako ne i na samome vrhu. Ja sam baš jučer dobio 10 tisuca klikova na video koji sam postao na subreddit koji koristi 26 tisuca ljudi. Sve ovisi o tvome linku te kvaliteti njega

Jesi pokusavo kad objavljivat linkove vezano za CPA? kako reddit reagira na takve stvari?
Primjer: gold hack za neku igricu I onda im izbaci survey locker

Mozes znati unaprijed vrstu publike? Nisam nikad bio u doticaju sa tom mrezom, pa neznam kako funkcionira.

Ej majstore poslao sma ti PM, ajd pogledaj, ja sam zanteresiran. Uglavnom zanima me sva socijala jer mi tu nikako neide.

Tu se moze birati ciljana publika u tvom nicheu

Reddit baš i ne dopušta CPA offere na njegovoj stranici.

Najčešće najbolje prolaze nekakvi zanimljivi ljudima članci

Dadaas je naručio ponudu te je dostigao front page sa svojim linkom na jednim od subreddita :slight_smile:

Koji je nacin placanja? Paypal?

koja je cijena u pitanju?

Da,paypal :slight_smile:

7,5$ Objavljivanje posta i boostanje sa komentarima i upvotetovima :slight_smile:

Ajde na private se javi i pojasni što točno dobijem za te pare dali posjetu jak link ili šta točno

Poslano :slight_smile:

Evo da ja napisem review:
Kupio sam ovo, i dobio ono sto je korisnik napisao. Zavrsio sam na vrhu subreddita. Jedino je malo banana sto za moj niche nema jak subreddit, ali sve zajedno je super. Dobio sam ono sto sam htio.

Jedino mozda savjet ovim drugima, da pokusaju malo bolje smisliti tekst, cini mi se da se moj tekst nije svidjao redditorima pa su ga downvotali, samo mi nije jasno zasto, to jos moram istrazit. Mozda jer sam tekst napisao malo onak bolje marketinski nastrojenije, pa im se mozda to nije svidjelo. Sljedecu objavu cu pokusati napraviti tako da bude vise userfriendly pa cemo vidjet dali ce onda downvotat.

2 Likeova

Niš ne vrijedi ako ne završiš na front-page od reddit-a :smiley:

@opica ali vjerovatno vrijedi zbog linkova

Da te za 8 dollara dovede na prvu stranicu reddita bi bilo cudo. Mislim da falle 2 nule ili cak i 3 nule da dovede neki marketinski site na pocetnu reddita, jer na pocetnoj reddita su samo cool, funny i ostale gluposti linkovi.

1 Like

Vidi se da ne znaš o čemu pričaš. Front page reddita je front page od subreddita na kojem si subscribean sa svojim accountom to ti znaci onda da si na front pageu od tog subreddita.