Redirekcija na novi domen

Redirekcijom koju ocekujem da se zavrsi od strane googl_a moj sajt je 100% nestao iz rezultata pretrage , neznam zasto , da li tako ide proces ili sta je u pitanju , ako moze pomoc bio bi zahvalan …

Sta si tocno radio i kako si napravio redirect, 301 ili ?

1 Like

Google radi redirekt automatski

na ovom linku www.prirodnolecenje.in.rs sa blogspota

Tacno je uradjeno da su sve uradili ljudi iz ninet kompanije od kojih sam kupio domen oni su to uradili sve kako valja ali vremenom me je bilo u rezultatima vremenom nije ali danas uopste me nema nigde .
i na CP blogspota joj uvek stoji preusmerava se dok kada se ukuca cela adresa www.prirodnolecenje.in.rs postoji veliki broj rezultata a sa kljucnim recima nemogu pronadji sebe , u webmaster tool cak pise da je sajt map azurinan automatski 5.3.2015 i celokupna statistika i robot txt je u redu , sve funkcionise , cak vidim da me i po KW pronalaze drugi broj poseta je jedno vreme pao za 100 % sa 300 poseta dnevno na 20 sada je vec na oko 100 poseta dnevno , ali ja se ne pronalazim

Redirekcijom Google briše sve indeksirane linkove i mijenja ih sa novim. Ne možeš ga natjerati da brže indeksuje linkove. Prilično sam siguran da se linkovi brišu 3 mjeseca, sporo to sve ide.

1 Like

Ne znam odakle ti ovo, koliko ja znam redirekcija se vrsi u .htaccess datoteci, a ne preko googlea.

bas tako ali google je poceo automatsku redirekciju

Ja i dalje ne shvacam o cemu ti pricas…

Google treba da indeksuje nove linkove ako je prije bilo url.com/123, a sad je url.com/abc google mora da to indeksuje ponovo, a stare linkove će da izbriše. To Google automatski radi.

https://support.google.com/webmasters/answer/93633?hl=en

Naravno Google to radi kad je indeksiranje linkova u pitanju, ali ne vrsi on redirekciju, nego ti sa .htaccess fileom. Malo si se krivo izrazio.

1 Like

e sada to izgleda ovako kao na slici od danas ako pokusam promene pise da sam odjavljen i da se prijavim sa drugog naloga i kada kliknem da se prijavim vraca me na isto , ovo prvi put radim sa kupljenim domenom i nemam iskustva , na zalost

sta sada ? vidim da je preusmerenje zavrseno i ne pise vise " preusmerava" sada je ovo kao na slici