Redizajn bloga Facebook Hrvatska

Pozdrav,

jučer smo redizajnirali blog Facebook HR, pa me zanima vaše mišljenje? Također, napravili smo i mobilnu verziju te alat za analizu i praćenje Facebook fan stranica u Hrvatskoj.

www.facebook-hrvatska.com

opa…lijepo :slight_smile:
jedino mi se google ne sviđa…treba drugu boju…baš upada u oči i kvari dizajn…inače super :slight_smile:

Jednostavno i lijepo. Jedina zamjerka je font na mobilnoj verziji, a vidim da i slike unutar članka nisu prilagođene mobitelima?

Sve u svemu, jako dobro.

EDIT:
Sad vidim da se font na kompu(mac) i mobitelu(iphone 4) razlikuju. Na iphoneu mi prikazuje Times new roman dok je na macu Arial.

mene zanima koji je to cms ili nesto custom ?

@PeGO Hvala :slight_smile: Da, moramo se malo poigrati s Adsenseom, promijeniti boju :wink:

@Junior Također hvala :slight_smile: Font bi trebao biti Arial, vjerojatno ga iPhone drugačije prikaže, kao što si i naveo… Što ne valja sa slikama na mobilnoj verziji? Meni je sve ok, bar ne xperiji… A i ostalima koliko sam čuo feedback. Možeš kakav shot?

@Beonline custom rješenje…

hvala …

da samo malo adsense inace meni je sve ostalo odlicno

Na iphoneu je slika mnogo sira nego sto iphone moze prikazati. Poslat cu ti na tw screen jer mi je tako puno lakse. Trenutno nisam kraj kompa.

Nešto sam kemijao oko mobilne verzije, imaš možda sec da pogledaš? Mislim da bi sada trebalo biti sve ok… Iako, jedan kolega mi kaže, kad rotiraš iphone da moraš zumirati (ili možda odzumirati) da bude ok…

Čini se da je sada sa slikama ok. Što se tice zumiranja kod promjene na landscape, prouči malo viewport.

http://learnthemobileweb.com/tag/viewport/