Referral marketing - dodatna zarada

Pozdrav kolege,

tražim nekoga tko ima iskustava sa referral marketingom da pomogne sa savjetom ili da se pridruži u pokušaju povećanja zarade.

Već godinu dana tražim referale za jednu stranicu (forex rebate - stranica Klijetima dogovori sa brokerom da im za svaku transakciju dobitnu ili gubitnu vraća dio troška transakcije surađuju sa 60-tak brokera).
Potencijalni Klijenti su ljudi koji trguju na forexu, a ne koriste forex rebate (iskusni korisnici to većinom koriste, a početnici ne znaju za tu mogućnost).

Ja tražim Klijente za navedenu stranicu i dobivam 10% od iznosa kojeg Klijent zaradi (dobije natrag). Vaš zadatak bi bio da pronađete Klijente (referrale) za tu stranicu, sami određujete način na koji bi to pokušali napraviti. Trgovac i dalje trguje sam na način i pod istim uvjetima kao i do sada.

Prvi referali su mi bili prijatelji i rodbina, sada referale tražim na internetu na forumima vezano uz forex (objavljujem oglase u prostorima predviđenim za to i kontaktiram članove koji se čine zainteresirani). Trenutno imam referale iz čitavog svijeta. Tražim nekoga tko bi pokrivao forume na našem jeziku (ne stignem sve) i nekoga tko ima ideje za nove načine traženja referala.

Bitno je napomenuti da ništa ne prodajete i nitko ništa ne mora ulagati. Tražimo ljude koji već trguju i imaju račune i samo ih prikvače na tu stranicu i dalje trguju kao i do sada bez ikakvog dodatnog rizika i svaki mjesec dobe natrag dio troškova trgovanja (može se prikupiti značajan iznos).

Ne znam da li smijem objaviti referal link ovdje, ali ako ste zainteresirani možete me kontaktirati.

Radi se o poznatoj stranici i stvar funkcionira (možete provjeriti na internetu).

Ponavljam sve je besplatno za vas i referale i nema nikakvog troška. Možete vidjeti i pokušati mjesec, dva ništa Vas ne košta.

Pozdrav,

Ne smiješ, pogotovo ti koji si se maloprije upisao u Forum. :blush:
Javit će ti se Forumaši, ne brini, jedva čekaju takve kao ti. :smile: :o:

2 Likeova

Kako to misliš takve kao ja (ako post nije u duhu foruma - molim moderatora da ga obriše). Mislio sam da je cilj da pomažemo jedni drugima zaraditi lovu putem interneta na legalan način.

Rekao sam da ne tražim da bilo tko nešto ulaže ili prodaje ili da bilo koga to traži. Sve je besplatno. Znam da je forex jako rizičan (prema nekima 90% ljudi izgubi novac na tome), ali ako se neko već bavi sa time ova stranica koju reklamiramo mu samo pomaže jer mu smanjuje troškove.

Molim Vas da netko tko ima iskustva i tko zna što je forex rebate potvrdi moje riječi. A tko želi neka samo utipka forex rebate u Google da vidi o čemu se radi.

Ako je ovaj moj post nekoga uvrijedio onda se ispričavam, ali sve je legalno nije nikakav scam.

Pozdrav