Regica net iskustva?

Ne znam što ti to točno znači, ali imaš sve. Postavljanje nameservera, mogućnost zaključavanja, otključavanja domene, onaj kod za transfer, registracija nameservera, itd.

Imam nešto malo pojma, u svakom slučaju ne koliko bi mi trebalo. Ja barem ne tvrdim da imam pojma. Neki od hostera tvrde da imaju ali me nisu baš uvjerili u to.

Balkanman ja sam na zemlji 100% i ne maštam. Ja sam skoro sve svoje želje i snove ispunio. Još si jedino želim kupiti helikopter. I bi, ali je malo komplicirano.

Mislim da ovo nije mjesto za spominjanje Nikolića i velike Srbije, pogotovo ne da mene trpaš u isti koš sa tim likom. Na ovom forumu nisam našao da sada ni jedan šovinistički post. U svakom slučaju si sad i ti u nečem prvi. Budi jako ponosan na sebe.
Ja ti prijatelju imam doma na zidu odlikovanje koje sam dobio od Dr. Franje Tuđmana i Spomenicu domovinskog rata, pa se ne ku…im s tim.

Na ovom forumu ima krasnih ljudi iz Srbije, Makedonije, Slovenije, Bosne i Hercegovine i naravno iz Hrvatske. Tu smo ti prijatelju svi isti, jedino izgleda da si ti malo drugaćiji.

Ne sanjam ja da ču uništiti Hrvatske hostere. Taj tvoj zaključak je notorna glupost. Ali da bi rado uništio dva - tri bi. I nije to stvarno komplicirano. Trebaš imati 100 do 200.000,kuna (ja ih imam), da imaš poslovni prostor koji nisi iznajmio na tri dana (da si svoj na svome) pa da se ne moraš seliti kad se nekom digne (vidiš, i to imam. Zjapi mi već nekoliko godina prazan), otvoriti host, zaposliti dva stručna čovjeka, pustiš vijest da svima koji pređu kod tebe iz tih hosting kuća koje su ti se zamjerile do boli daješ besplatan host za iduće 3 godine, i to ti je u principu to. Imaš prihvatljive cijene za ostale korisnike i ne možeš raditi sa minusom. Kad ljudi skuže da nisi prevarant, da ozbiljno radiš posao, da imaš ime i prezime, broj telefona na koji se uvijek netko javi, da skuže da ne radiš doma u kuhinji već da imaš poslovni prostor u koji oni mogu u svako doba navratiti i na kavu ako žele, da sa svakim novim korisnikom sklopiš ugovor prilagođen njegovim potrebama, a ne da su ugovori jednostrani, tada si uspio.

Međutim nemam ja vremena za to. Idem ove godine prvi puta na more duže od dva dana u komadu nakon 5 dugih godina. Nema te šljake ni ideje ni novaca ni likova iz bajki koji bi me spriječili u tome.

Pozdrav tebi i pusti Nikolića na miru. Nek on samo bude tamo gdje i je.

[quote=“karitas”]Imam nešto malo pojma, u svakom slučaju ne koliko bi mi trebalo. Ja barem ne tvrdim da imam pojma. Neki od hostera tvrde da imaju ali me nisu baš uvjerili u to.

Balkanman ja sam na zemlji 100% i ne maštam. Ja sam skoro sve svoje želje i snove ispunio. Još si jedino želim kupiti helikopter. I bi, ali je malo komplicirano.

Mislim da ovo nije mjesto za spominjanje Nikolića i velike Srbije, pogotovo ne da mene trpaš u isti koš sa tim likom. Na ovom forumu nisam našao da sada ni jedan šovinistički post. U svakom slučaju si sad i ti u nečem prvi. Budi jako ponosan na sebe.
Ja ti prijatelju imam doma na zidu odlikovanje koje sam dobio od Dr. Franje Tuđmana i Spomenicu domovinskog rata, pa se ne ku…im s tim.

Na ovom forumu ima krasnih ljudi iz Srbije, Makedonije, Slovenije, Bosne i Hercegovine i naravno iz Hrvatske. Tu smo ti prijatelju svi isti, jedino izgleda da si ti malo drugaćiji.

Ne sanjam ja da ču uništiti Hrvatske hostere. Taj tvoj zaključak je notorna glupost. Ali da bi rado uništio dva - tri bi. I nije to stvarno komplicirano. Trebaš imati 100 do 200.000,kuna (ja ih imam), da imaš poslovni prostor koji nisi iznajmio na tri dana (da si svoj na svome) pa da se ne moraš seliti kad se nekom digne (vidiš, i to imam. Zjapi mi već nekoliko godina prazan), otvoriti host, zaposliti dva stručna čovjeka, pustiš vijest da svima koji pređu kod tebe iz tih hosting kuća koje su ti se zamjerile do boli daješ besplatan host za iduće 3 godine, i to ti je u principu to. Imaš prihvatljive cijene za ostale korisnike i ne možeš raditi sa minusom. Kad ljudi skuže da nisi prevarant, da ozbiljno radiš posao, da imaš ime i prezime, broj telefona na koji se uvijek netko javi, da skuže da ne radiš doma u kuhinji već da imaš poslovni prostor u koji oni mogu u svako doba navratiti i na kavu ako žele, da sa svakim novim korisnikom sklopiš ugovor prilagođen njegovim potrebama, a ne da su ugovori jednostrani, tada si uspio.

Međutim nemam ja vremena za to. Idem ove godine prvi puta na more duže od dva dana u komadu nakon 5 dugih godina. Nema te šljake ni ideje ni novaca ni likova iz bajki koji bi me spriječili u tome.

Pozdrav tebi i pusti Nikolića na miru. Nek on samo bude tamo gdje i je.[/quote]

Ispričavam se na podignutim tenzijama. Krivo sam prootumačio tvoj komentar. Stvarno neke koji pljačkaju s cijenama treba zaustaviti. Također, drago mi je da si pravi HR branitelj i da svoje novce nisi zaradio dok su drugi umirali na braniku domovine. Vratimo se na temu. Previše offtopic-a za danas.

[quote=""]Balkanman ja sam na zemlji 100% i ne maštam. Ja sam skoro sve svoje želje i snove ispunio. Još si jedino želim kupiti helikopter. I bi, ali je malo komplicirano.
[/quote]
Ma nije komplicirano sve što trebaš je paypal i ebay, za carinu nebrini proći če i bez carine.
Evo linka M302G 4CH 4 Channel RC Remote Control Helicopter with GYRO RTF Infrared Heli Toy | eBay :smije: :smije:

Karitas, s obzirom na problem s domenama o kojem se ovdje razgovara i s obzirom na ove prethodne postove o hostingu, jesi li razmislio o zlatnoj sredini između toga - regionalnom servisu poput regice.net?

Upravo to sam namjeravao i definitivno ču preči kod njih. Trebao sam samo malo poticaja (neku preporuku). To sam i dobio. U međuvremenu sam još neke stvari provjerio, i to je nadam se to!

Hvala svima na učešću u diskusiji.

Upravo tako kako si i napisao.

:grem:[quote=“kres0”]Ma nije komplicirano sve što trebaš je paypal i ebay, za carinu nebrini proći če i bez carine.
Evo linka M302G 4CH 4 Channel RC Remote Control Helicopter with GYRO RTF Infrared Heli Toy | eBay :smije: :smije:[/quote]

Ma da kres0 u pravu si, samo dozvolu za upravljanje ne možeš na brzinu kupiti.:vozac::potboy:
Jedino da ga stavim u neki lunapark i tamo vozim gore dolje:grem: