Registracija na MGID-u i što im sve treba poslati?

Pozdrav drug… Reci mi sta mi je potrebno da se povezem na Mgid tj koliko mi stranica mora biti aktivna da bi se povezao na Mgid… Jel bi mogao da me uputis kako da se povezem na. MGID I i instant i da mi das neke smernice… Hvala ti puno

Jel ovi imaju fine reklaame. Npr. Većina mojih sjatova su poslovni tak da ne ide nativ media i slično

Imaju slične reklame kao i sve native reklame doduše čini mi se u blažem obliku (što se tiče slika) kolikosam mogao skužiti znači nemaju onih gadljivih glistona, parazita noktiju creva itd

1 Like

Uslov 3000 unikatnih pregleda za zadnjih 30 dana, sto je presmijesno, 100 dnevno :smiley:

Po mom misljenju, mgid je najblizi adsenseu (i dalje daleko naravno, ali poredeci sa ostalima), ima dosta reklama vezane za finansije sto je plus ako imas muske publike, a pored toga imas detaljnu statistiku kao na adsenseu. Ako imas ljude iz inonstranstva veci je klik nego kod nas, vjerovatno je tako i na ostalim mrezama, ali ovdje jedino imas uvid svaki klik iz koje je ko zemlje(kao na adsenseu)

1 Like

Jel koristiš mgid? Koji ti je CPC?

  1. stranica 0.025$
  2. stranica 0.035$
2 Likeova

Meni treba oca publika mi sve :smiley: Hvala

1 Like

Super je mgid, uvek tacni sto se isplate tice. Nikad ne menjaju cenu klika itd…

1 Like

Znam, koristim ih već par mjeseci. Koji ti je CPC?

Poz, koristili neko video reklame sa MGID-om, ako da, kako vam se čine, jesu li utjecale puno na prihode ?

Prije par dana sam prijavio mali otočni portal i odmah su odobrili, ali su naglasili minimalno 150 posjeta dnevno. Kako se posjeta kreće oko 1000 dnevno, tako je i zarada oko 1-2 eura dnevno.

1 Like

Ovo što je rekao Portal_Politika nije baš potpuno tačno za prijavu.

Za sve one buduće koji hoće da se prikjuče MGID-u evo informacije koju su meni dali
barem meni su tako rekli u emailu mozda nekome od vas drugačije al eto samo da se zna:

Zamoli ih na taj email što su ti dali, pa ti možda odobre

Može i 100 posjeta dnevno, zavisi na koga naletite. :smiley: Ili možda ako neko radi dugo sa njima onda prihvate i male sajtove…

mah… kad svu već odgovorili šta se imam natezati s njima, imam adsense. A i ovako mogu držati more drugih oglašivačkih mreža za native oglase. Nego sam hteo videti kako funkcionišu jel šta bolje od ostalih native oglasa

može li netko provjereno reći kakv je cpc za zapad i kakav za balkan?

Evo ti na PM stanje jedne stranice kod mene, sto ne mora znaciti da ce i kod tebe biti ovako, najbolje probaj pa vidi isplati li se

A ovi sto su odbijeni, nemojte biti previse ponosni, i ja sam se isto znao naljutiti zasto mi nekad odbiju novu stranicu a saradjujemo duze vrijeme…
Slobodno posaljite jos jednu poruku sa objasnjenjem ako imate traffic, pa ce vam mozda zatraziti da ih dodate u google analytics (samo osnovne funkcije), jer steta je ne probati. Support im je odlican, sve se moze dogovoriti.

Jesi isprobao njihov smart widget?

Odmah da kaže da lično se ne ljutim se na njih niti imam nešto protiv njih
Evo sad čitam (onako bezveze ) requirements for rublishers na MGID kada tamo… piše 5.000 unikatnih posetilaca dnevno ovamo u email poruci pišu meni, 3.000 na ovom postu foruma neko napisa da su ga primili sa 1.000 i kao “minimalno 150 posjeta dnevno” Ovoo… Lud zbunjenog :crazy_face:

Prosto mi nelogično i malo neprofesionalno (po mom mišljenju) da jedna kompanija ne može da se usaglasi koliko posetilaca treba tačno unikatnih poseta da se ima za prijem u program za publishere.Ovo ko na pijaci kod prodavačice babe :laughing:

@Goci
Ovde ti piše šta treba da te odobre:

1 Like