Registracija na Trivago, pomoc :)

Mora da sam priglup, ali ja ne znam dovrsiti registraciju na Trivagu :slight_smile:

Naime, pokusao sam 100 kombinacija pri dodavanja broja tel, al’ nijedna ne moze.

Jesi li probao umesto + da stavis 00 npr 003851234567 ako si iz hrvatske

Naravno, sve kombinacije.

+387(065)12346 primer za BiH po njihovom primeru :slight_smile:

Hvala, to je to. Kucao sam ovo već, ali valjda što sam priglup, dodavao sam u ovoj kombinaciji i zagradu na kraju :neutral_face:

Pozdrav ljudi :slight_smile:

Pišem iz trivaga, vidim da imate problem koji je nedavno nastao. Nažalost, trenutno se ne može prijaviti account iz BiH i iz Crne Gore. Sustav nam ne posjeduje pozivne brojeve jer nemamo platforme tamo, ali brojevi će biti uvršteni do kraja mjeseca. Nadam se da sam pomogao!

Rješenje za sada bi bilo registrirati broj iz RH ili RS (ja mislim da se preko skypea može postaviti broj da bude sa pozivnim iz druge zemlje, pa se na taj način može napraviti račun). :smiley:

dali se može registrirati iz hrvatske i kakav je to trivago točan servis?

Iz RH se može registrirati bez problema jer imamo hrvatsku platformu. Problem s telefonskim brojem (za ljude iz BiH i CG) se za sada može zaobići na trik sa skypeom ili navođenjem hrvatskog broja telefona.

trivago je servis za uspoređivanje cijena smještaja, što znači da kada korisnik dođe na našu stranicu, te upiše lokaciju ili državu u koju želi putovati, mi damo popis svog smještaja iz lokacije i usporedimo cijene za taj objekt sa preko 200 stranica za rezervaciju (kao npr. expedia.com, booking.com, hotels.com i sl.)

Zanimljiv je i hotelijerima i korisnicima jer je usluga u potpunosti besplatna (nema skrivenih taksi, sitne štampe i slično). Tu se ljudi zapitaju kako poslujemo i odgovor je prilično jednostavan. Poslujemo po CPC modelu (Cost-per-click) što znači da svaki puta kada korisnik klikne na neku ponudu da je pogleda, te ga mi preusmjerimo rezervacijskom servisu, taj rezervacijski servis nam plaća određen iznos novaca. U suštini, mi njima prodajemo promet. Ako provjerite stranicu, možda će vam moj primjer biti malo jasniji. www.trivago.hr :slight_smile:

kako da izbacim svoj objekat na trivago?

Idi ovdje https://www.trivago.com/hotelmanager/ i relax. :blush:

A Svene, @Sven_Ladovic izgleda da ne nudite affiliate partnerstvo, preporuči mi molim te nekog za white label opciju. :sunny: :o:

@c3po mslm da ima expedia affilate