Reklameri po forumima

Sigurno ste primjetili na forumima npr. Tema opadanje kose, hemoroidi… Vazda neko uleti ko nema niti jedan post sa nekom ■■■■■■ iskrenom pričom da je imo hemoroid ko krušku ali ta i ta mast su mi pomogli, sad sam ko nov, serem ko konj normalno, žene me vole itd klasična seratorska telešop priča. Post nema linka prema firmi. Razumijem ako je domaća firma, ali ima dosta slučajeva kad reklameri ostave odu nekom stranom proizvodu. Ko su ti ljudi?

to u večini slučajeva niti nisu ljudi već botovi. Ako su ljudi onda su to neki plačenici koji samo copy pasteaju tekst po forumima

meni je se nakačio bot koji je postavljao komentare na vijest iako sam postavio sigurosnu riječ nije mu pravilo prepreku

Kako napreduje tvoj blog? Kolko posjeta dnevno? Ima li zarade?

Imam neku ugrađenu blog statistiku pa pokazuje koliko ima pagewiewa ne posjeta. Pagewiewa od 150 do 350 dnevno. Zarada fala Bogu nikakva. Sedmično otprilike 10 centi. Al ne radim ja to zbog para, već zbog ljudi. Imam ja druge komercijalne blogove.

Kome da zafalim na profi odrađenom kliku (35 centi)?

Ali ko puca reklamu na forum u bih o nekoj kremi iz švedske to meni nije jasno? Jesu to vlasnici apoteka, distributeri? Mislim da je to odličan način reklamiranja. Npr. Na forum.hr ima tema hemoroidi sa oko 80 stranica. Tu se okupljaju hemoroidaši i kad neko da neku dobro osmišljenu ispovijest o čudesnoj kremi to postaje odlična reklama. Ali ko direktno ima korist od toga? Skeptičan sam da proizvođači idu toliko daleko sa reklamiranjem.
A bot ne znam šta je. Ja sam nalazio neke programčiće koji mogu savladati sigurnosnu riječ i ostavljati komentare. Biće da je to bot.

Ako si ga dobio prije sat vremena onda meni. Al nisam klikno namjerno nego me reklama privukla i ne sječam se više što je bilo…al mogu pogledati u history pa rokaj :zub:

Eto fala ti. Jedan klik imam danas tako da nema ko drugi bit. Kakav si ti perverznjak, privukla te guglova reklama.

Ok onda više neću klikati :sprst:

Nemoj. Previše profi odradiš klik pa se ja naložim kad vidim 35 centi, ne cm, nego centi.

evo pokazao sam i ja tebi sta je pro, mazda je moj zivotni san

daj nemo, ovak dobijem previše novca pa idem prostitutkama :njam: