Reponsive web dizajn raspršen mi je po cijeloj stranici :)

Napravio sam web sajt na racunalu sa html i css-om, kada ga pokrenem na laptopu svi css elementi su rasprseni po cijeloj stranici. Zna li neko sta treba da uradim da bude responsive, nisam koristio bootstrap ni bilo koji framework samo cisti html i css. Gledao sam na yt neke tutorijale ali mi ne radi.

Samo da si ukucao na google “how to make responsive website with css” već bi dobio što si tražio :slight_smile:

1 Like

Malo vise poradi na CSS-u (tutorijali) + vizuelno trebas znati sta treba da uradis i na koji nacin layere da definises kako bi se dizajn prilagodjavao razlicitim zaslonima.

@biljana je to dobro napisala, podji od neceg najjednostavnijeg!

Iskreno, ne isplati se pisati rucno css. Uzmi neki framework ( bootstrap, foundation,…) i koristi to za css. Jako tesko ce sam slozit css koji radi na svim browserima i svim velicinama. Ima tu dosta stvari na koje trebas pazit i realno gledano nitko ziv vise tak ne pise css.
Tutoriali su super da naucis neke stvari, popravis sitnice, itd., ali moras malo proucit kaji su moderni nacini pisanja css-a i koji se alati koriste.

Ovo nije baš točno, ako radiš custom design, vrlo vjerojatno je FW overkill

Pa ako si mazohist onda pises rucno. Normalni ljudi uzmu framework, prerade ga po potrebi, eventualno izbrisu nepotrebne djelove.
Danas ima previse browsera i verzija istih da sve to rucno gadjas. CSS frameworci tome i sluze, daju ti kostur na kojeg ti ljepis meso.