Restriction na FB fan stranicama

Ma prijatelj mi sada kaze da su obrisali i takav page, nikakva sigurnost to nije. Mislim da je sve ovo zbog toga sto zele da ljudi rade IA

Opet da ponovim isto. Pa sta ocekujete? Godinama izvlacite pare od FBa i nista im ne dajete, jos im odvlacite ljude sa platforme. Pa ljudi se opametili i lupili rukom o sto, uradili su ono sto bi i svako normalan uradio, a to je da hoce deo kolaca. Ovo sto oni rade je cista Win-Win situacija, stim sto vi kao pabliser uzimate vise. Ja im dnevno dajem 2$ a uzimam mnogo vise. Ti ljudi ostaju na stranici i dugorocno zaradjujem od njih, a FB samo jednom zaradi od mene za te ljude. Nemojte da ste nezahvalni, vec “zalivajte drvo koje vas hrani”. Ja znam da je nama Balkancima tesko da damo pare, jer smo mi majstori za mufte, ali ako hoces da te ne diraju, igraj po njihovoj muzici i puni dzepove.

3 Likeova

I ta priča stoji i ima smisla itekako - “da bi nešto dobio, moraš nešto i da daš”

Pa evo vam cist primer, ko je pratio temu “moj put do 100$” ako je lepo citao video bi daje BigTruck non stop ulagao, i sada kad postavi prntscr voda ide na usta.
Menjaju se vremena, ranije je mogla na internetu na mufte da se pravi ozbiljna lova, moze i danas, ali moras i da se otvoris. Sve ozbiljne price/projekti koji su uspeli ovde ispraceni su ulaganjima. Sad ko koliko ima da ulozi, ako imas vise brze ces da imas povrat, ako imas manje, sporije ce da ide ali ces opet da imas povrat i naravno zaradu.
Ja kazem ovde Pandi da spamuje a on kaze " ne spamujem sa linkovima, samo njih 10 stavljam", pa sta je to nego spam? Zatrpas Feed sa brdom linkova ljudima, ljudi to ne zele da vide na svom feed-u.
Poredjenja sa velikim igracima takodje nemaju osnova, jer ti veliki igraci sigurno daleko vise ulazu od bilo koga od nas, pa je i normalno da ih pustaju da seruju linkove. A tu ima i druga stvar koja se tice algoritma. Ako ti serujes non stop linkove i ljudi ne reaguju na njih, automatski se prepoznaju kao spam, a kod velikih igraca to nije, jer je narod navikao da klikce na te linkove i automatski ih algoritam prepoznaje kao korisne za korisnike itd. Gledajte, zakljucujte sami, pratite sta prolazi sta ne.
Meni je prosto neverovatno da pojedini ljudi ponavljaju iste greske i cude se sto su ponovo blokirani…Zar je toliko tesko analizirati? Vidis da ti jednom nesto nije proslo, stani! Pogledaj zasto to nije proslo pa ispravi, pa onda trazi resenje itd. Mrzi me vise da pisem :smiley:

2 Likeova

normalno da treba ulaganja ljudi za par mjeseci izgube par hiljada € ali kada nakon toga krenu dobijati sve ulozeno vrate za mjesec :smiley: