Revolut iskustva i mišljenja?

Dali neko koristi revolut? Sad sam se tek registrirao pa me zanima kakva su vam iskustva?

Po meni imaju odličan tečaj, jedina mana je da se može samo do €200 dići na bankomatu bez naknade.

Probao sam uplatiti s neteller virtualnom karticom, ali su odbili. S običnom je prošla uplata.

1 Like

Ja imam epayments koji je odlican za izvlacenje novca, pogotovo crypta. Dnevni limit na novim karticama je 5k €€, fee je samo 2.4 € po transakciji ako dizes u €€. Za sad mi ne treba, ali nadamo se nekom bullu :grinning::monkey:

Kako radiš to izvlačenje crypta? Sa nekih online berzi radiš withdraw na epayments mastercard jel da?

Da, sa ledgera saljem po potrebi i sjeda na njihov master card.

1 Like

Pozdrav! Jeste možda iskušali spajanje revoluta i paypal-a i jel funkcionira?
Hvala

Funkcionira, cak se i moze isppacivat iako su mastercard kartice :slight_smile:

2 Likeova

Koja je šansa da porezna ima uvid u ovo? Djeluje mi kao divlje, a postaje sve popularnije.

Može pozivnica da probam ako tko ima, hvala!

Imam otvoren racun, te sam narucio karticu.

Obavio nekoliko kupnji na internetu vec, funkcionira odlicno.

Radi li ovo u BiH ? Odmah na registraciji nema bosne. Ali Chad ima. ■■■■■ te zivote.

Čini ti se BiH nešto naprednija od Chada?

Gledajuc neke vlogove iz Chada ucinilo mi se da je, ali izgleda da sam se zahebao.

nije da nije, isto pitanje kao i ono što Srbije nema na Appleu …

zakonodavstvo države ne odgovara servisu, jednostavno

Revolut trenutno ima akciju i daje besplatno karticu i 55kn pri prvoj kupovini i 55kn za svakog referala. Ako koga zanima posaljem invite na pm.

Nisam se htio odmah ubacivati, no evo 15 dana nakon što sam se registrirao preko kay-cee

Akcija i dalje traje: dobijete besplatno karticu i 55kn pri prvoj kupovini i 55kn za svakog referala.
Koga zanima, nek mi se javi na privatne poruke

Jesi siguran da jos traje, meni je zavrsila.

Meni kaže da traje još 7 dana

Dižemo temu iz mrtvih :smiley:

Jel netko trgovao zlatom/srebrom preko Revoluta?