Rezultati za ključnu riječ "igrice"

Hm, jednostavno ne kuzim u cemu je fora.

Inace pred oko 2 god, dalo bi se da mi se da i naci moj post/thread oko toga, sam vec ukazao na fakere kako totalno zlorabe rich snippets. Rich snippet inace dize CTR na SERP; sad cu vam ljepo to objasnit da se ne gubite svi:

Pozicija 8 / NO RICH - CTR: 2-3%
Pozicija 8 + RICH - CTR 4-5%

Thanks to CTR google bot zakljuci da je to super stranica iako je useri klikcu uglavnom zato jer je “posebna” aka nalickana s tim zvjezdicama, i mogu lako zamislit kako to dize rank.

Ali ali, pise tamo ljepo ne se zajebavat s uporabom, a ja 24 mjeseca sad vec gledam kako se ovi slovenci sto otvaraju tih igrice123.XYZ domena furaju bez penala. Bit ce da zbog jakih propertija koje imaju su premium pa je baba AM rekla - nema veze opce nije bed, bitno da mi svi zaradjujemo. Sto je pljuga inace i tako to.

Znaci ovo sto ovaj tamo to baca na kategorijama uopce ne postoji u spec nego su totalno izyebali shemu i prolazi im to super. Slovenci, pf. :slight_smile: Ljepo sam se tamo slozio u drink party s ekipom da treba sjest u tenk i ici to rjesit pripojit Medjimurju i bok.

Cisto da znate, ako je moja “teorija urote” i tocna (ovaj dio s premium, ovo za snippete sam ziher), to opce ne znaci da cete proci isto. Zapravo su sanse da cete ko obicni smrtnici nayebat ko sto je to drmrgood isao provjerit i reportao.

A broj rezultata u pretragi ovisi i o tome jel gledate preko inkognito ili logirani, ako niste primjetili rezultati cesto uopce nisu isti. Tak to…

Eksuli kad se sjetim, onaj momak sto nas je zvao da mu damo linkove neke (smeh spika moram se sjetit tog tocno sto bijase) pa furao igre-igre.net je to u isto doba kad i ovi igrice123.xxx napravio ali je izgorio do temelja, ako ga ko nadje u guglu opce - svaka cast. A bio je u top 10 za igre. Tak da to je to, gori se ko zmaj, ovi iz nekog razloga nisu i bog te pita kakva je to crna magija.

Mozda neka poznanstva i tako to :smiley:

Ne znam, uglavnom moj homepage je propao u zemlju za glavnu kljucnu rijec (na 3 domene, jedna na ENG i dve na HR) i sad su odjednom od nikud iskocili ti 123 igraci. Meni izbacuje na 3 ili 4 stranici jedan link s moje stranice, ali to uopce nije homepage, nego jedan post (igra). Uglavnom, homepagea mi nigdje nema osim u slucaju da upisem site:imedomene.com, onda se normalno pojavi. Doduse, imam i ja taj vrazji rich snippets, i dosta igara je i ocijenjeno, medjutim nemam to na homepageu. Sad, da li je to bitno ili nije, vrag ce ga znat.

Ne znam samo na koju foru je moguce da je umjesto moje stranice koja je imala 1500 UV dnevno i bila prva u googleu za glavnu kljucnu rijec, da je sada umjesto nje na prvom mjestu jedna stranica koja nema niti jedan (!!!) backlink ? Da se nije Google malo izgubio ? Cak ta stranica i nije homepage, nego jedna kategorija na toj stranici. Vise mi nista nije jasno…

Brijem da ti je to…

I ja sam u to odmah posumnjao :slight_smile:

PIngvinčić radi svoje :frowning:

Ok, ali sto napraviti ? I zasto se to desilo samo sa nekim stranicama ? I ponavljam, kako je moguce da je na prvom mjestu u Googleu za moju glavnu kljucnu rijec stranica koja:

  1. nema niti jedan backlink
  2. cak nije niti homepage, nego kategorija od glavne stranice

Sto se dogadja s Googleom, odlazi u vrazju mater, ili sto ?!

Skuzio sam u cemu je stvar. Ja sam prilikom linkanja koristio u 75 % slucajeva isti anchor tekst, a Google Penguin 3.0 se odnosi upravo na takve stvari. Medjutim, imam srece sto to mogu vrlo lako promijenit, sto upravo sada i radim, pa se nadam da sam u pravu i da cu povratiti sve pozicije u trazilici.

@nosf @drmrgood @Zdenga
https://support.google.com/webmasters/contact/rich_snippets_spam?hl=en
Prijavite zloupotrebu Rich Snippets.

Ma prijavio sam ih ja sve ima vec dve nedelje. nema od toga nista!

Prijavih i ja prije 15ak dana. Nego sam se ponio logikom da ako stigne više prijava da će uzeti u razmatranje.

Tvoj je bar na prvoj strani, moj kaska na drugoj zbog idiota123.rs

1 Like

@brzi A tvoj sajt je?

Moj je 7.11. otputovao sa prvog mjesta i nigdje ga u googleu nema osim kad napisem site:webadresa.com , jedino tako mi se stranica pojavljuje u googleu, tako da moj slucaj nema veze sa rich snippets, nazalost.