Rezultati za ključnu riječ "igrice"

Pogledajte ovo na prvoj strani za ključnu reč “igrice” jedan sajt uzima pet pozicija! (google.rs)

Kako je to moguće?

Nisam napisao prvih pet :smile: nego na prvoj strani

To se inače zove autoritet.

1 Like

Da je autoritet onda bi bio na prvoj poziciji.
Obično ovo viđam kada su neki update u toku, mada ovakvi rezultati su već duže od mjesec dana.

Razumeo bih i tri ali pet poredjani kao na streljanje…

posječenost, starost domene, količina i kvaliteta sadržaja i eto rezultata

Čuo nas google nema više pet samo dve. Ja mislim da je to do Rich snippets iako ni nema ocenjivanje kategorije on ima Rich snippets u pretrazi, kako ne znam.

@stipic0 generički odgovor. Možda je nešto od toga tačno.
Starost i nije neka, sadržaja nema osim komentara (ima ih dosta) + user profiles.

I kod mene sada samo 2 rezultata. Rich snippets sam još na jednom sajtu vidio na kategorijama iako nema ocjene kategorije.

Ovo je sada nenormalno!!!

hahahahahahah znaci ne vjerujem :smiley:

Još je Rich snippet korišten protivno pravila.

To nam je donio naš dragi Google i njegovi algoritam updatei… Debili

Kontam kad bih ja to isto uradio da bi me penalirali momentalno. Jedva sam provalio odakle vuče ocjene. Skroz dole na dnu.
Sportske igrice -
prosečna ocena: 4.13, 26323 glasova.

Meni se na jednoj stranici sa flash igrama dogodio pad sa prve na cetvrtu stranu. Sad sam i ja stavio te rich snippets zvjezdice, pa da vidimo hocu li opet doc na prvu stranicu

Flash je sam po sebi - za SEO
Ja bi ti savjetovao da radiš na backlinkovima

Naravno da radim i na tome, kao i na dodavanju sadrzaja, u biti nisam nista promijenio. Uvijek tako radim i na kraju mi se pozicije uvijek ak ne barem vrate, onda cak i poprave. A flash i SEO nemaju veze, cak stovise, pozeljno je ne imati flash na stranicama kad je SEO u pitanju.

Upravo ova stvar sa rich snippets mi je spustila sve stranice u Googleu. Prije sam bio prvi za upit “super mario igre” . Sad kad to upisete u Google, vecina rezultata je sa samo jedne stranice, koja naravno ima rich snippets. Medjutim ima ih i moja stranica ali ne na homepageu, samo na postovima. Tako da kada u Google upisem link od homepagea, uopce ga nema nego mi izbacuje samo pojedinacne postove. Izgleda kao nekakav sandbox. Da li ovo ima veze sa rich snippets ili ne, pojma nemam.

@drmrgood Nema veza sa rich snippetsom. Prije će biti da te filtrirao sa zbog dupliranog sadržaja. Probaj u link bar da dodaš &filter=0. Ako ti se tu pojavi stranica, onda pečešljaj dupliran sadržaj i malo obogati.

Na taj nacin nema nikakvog rezultata tj. ne izbacuje moju stranicu uopce.