Roland Garros - Pobjednik

Prognozirajte pobjednika Roland Garrosa!

U borbi su ostali još:

Novak Đoković
Rafael Nadal
David Ferrer
Kei Nishikori
Jo Wilfried Tsonga
Stan Wawrinka
Roger Federer
Andy Murray

Četvrfinala:
Novak Đoković - Rafael Nadal 3-1 (ali moglo bi biti napeto, s obzirom da se igra na Nadalov rođendan; uglavnom sve zavisi od Novaka)
David Ferrer - Andy Murray 2-3 (igrači su otprilike jednaki, jer je ovo prva godina da je Murray osvojio titulu na šljaci - čak dvije)
Kei Nishikori - Jo Wilfried Tsonga - 3-1 (mislim da je Nishikori trenutno mnogo bolji, a Tsonga ipak igra sa previše oscilacija)
Stan Wawrinka - Roger Federer - 1-3 (nekako Wawrinka nikako ne može protiv Federera)
Polufinala:
Novak Đoković - Andy Murray 3-1 (Novak ako dobije Rafu ostali neće biti problem)
Roger Federer - Kei Nishikori 2-3 (Više moje subjektivno mišljenje, mada su tu negdje)
Finale:
Novak Đoković - Kei Nishikori - 3-0

Mogo bi Nadal namuciti djokovica, ali mislim da mu za pobjedu treba mnogo vise.
Sto se tice Murraya volio bih ga vidjeti u finalu ( bar je zasluzio ).
Tsonga moze pobjediti svakoga kad je njegov dan. Da je Nishikori kvalitetniji i ozbiljniji, jeste.
@SahMat upravi su da Wawrinka nikad nije mogao sa federerom. Cak su uvijek mecevi zavrsavali 3:0, a sad bi ga mogao “iznenaditi”.
Uvijek sam volio Federera i volio bih ga vidjeti jos jednom na vrhu, ali…

kao sto rekoh, wawrinka bi mogao “iznenaditi” , a tsonga pobjediti kad ima svoj dan.
Ide Stan do kraja !

Nisam htio ništa pisati dok se sva četvrtfinala ne završe. :relaxed:
Mislim da niko nije mogao očekivati onako ubjedljivu pobjedu Wawrinke, pogotovo poslije poraza od Rogera u Rimu. Što se tiče Conge, možemo reći da je zasluženo pobijedio, jer je igrao svoju igru. Ipak mislim da Wawrinku ne može pobijediti ipak je dosta istrošeniji.
Đoković me oduševio iako je pobjeda bila očekivana. Marej isto igra dobro, ali mislim da nema šanse protiv Novaka koji trenutno puca od samopouzdanja.
Ni u jednom meču nisam pogodio rezultat, ali nema veze.
Inače, zar nema još forumaša koji prate tenis ??? :disappointed_relieved:

1 Like

Novak će 100% osvojiti RG. Trenutno je najkompletniji igrač

1 Like

Sta sam vam reko :smiley:

Jest mi teško pao poraz. Evo tek sad dođoh sebi.

Ne moze ni on uvijek.

steta sto nije pobijedio nole, ali dobro idemo dalje ne da mu se

Dame i gospodo, 23 grend slem titula - Novak Đoković.

Kommentari? :grin::tennis:

1 Like

Najbolji svih vremena :slight_smile:

Imao bi i vise grand slamova da nije bilo onog incidenta s gadjanjem linijske sutkinje na US Open i propustanja Aus Open zbog korona restrikcije.

Osim Alcaraza kojeg su (od valjda prevelikog stresa) uhvatili grcevi, na ovom turniru nije imao ozbiljne protivnike. Nadal je morao na operaciju i pitanje hoce li se ikad vratiti. Ovaj Ruud je valjda najlosiji i najdosadniji Top5 igrac u povijesti tenisa.

Nole bi trebao biti favorit i za sljedeci Wimbledon i US Open koji slijede uskoro. Samo da ga ne zezaju opet zbog cjepiva. Iako mi od velike trojke on nije najomiljeniji igrac, slazem se da je sad vec svakako GOAT. Kad odu i on, Murray, Wawrinka, Cilic, ne znam hocu li vise moci pratiti tenis.

2 Likeova

Ovo nikako nije točno, Ruud je veliki igrač, ali Đoković je danas bio bolji kao i mnogo puta do sad’, kom’ drago a kom’ ne. :yum:
Evo i mali podsjetnik tko je Casper Ruud, insert je sa meča danas; finale Roland Garrosa. :grinning: :o:

Ruudov omjer protiv Top3 igraca je 0-10, a u setovima 0-23 :smiley:

Reče komentator na Eurosport da Rud nije uzeo titulu na turniru većem od 250 bodova.