Route 66 Youtube kanal

Mozda da razmislis o ovome - posto vec u opisu imas tekst, zasto ne bi pomocu http://www.fromtexttospeech.com/
video pored muzike oplemenio i govorom? Npr.

http://www.fromtexttospeech.com/output/0680353001503311920/27298714.mp3

Mislim da bi zvucalo kud i kamo bolje…

Inace, svaka cast za ideju!

2 Likeova

Evo poslušao sam te, sad je to druga dimenzija, samo ste mi digli vrijeme za jedan video sa 20 na barem 40 min, ali nema veze, kvaliteta se uvijek isplati.

I jos samo da mu pojacas font i to je to :slight_smile:

Vide li svi korisnici ove tvoje sub-ove i liked videos na pocetnoj strani ili samo ja?
Mislim, Ceca, Jeca, Zvezde Granda,…, ne znam koliko to utice na overall look, ne trolam te, ozbiljno pitam.
Posto je koliko sam razumeo kanal za Amere?
I smeta li to kome uopste osim meni, tj bode oci, da budem precizniji.

@bugi, dobio si subscribera i malo linkovanja

2 Likeova

Ne znam, idem to maknuti ako se može, to inače nije moj gmail, ja ne slušam to nego sam uzeo jedan stari gmail računam možda Google bude blaži ako je gmail star nekoliko godina.

Hvala ti, svaka pomoć u startu znači puno.

Jos jedna stvar koja ti moze popraviti ranking.
About

Route 66 - opisi kanal

1 Like

Ne slusas ti to, aj ne lazi vadis se sada, haha.
Ma da, skloni to ako mozes, posto vec juris strance, bez obzira da li svima iskace, bode oci nekako, cak i da je neka normalnija muzika, juri neki clean look sa sto manje lutanja.
Opet, Mitar Miric nije los kad se ide rutom 66, kad te zatrpaju kamiondzije nase tamo sad subovima, hahaha…

3 Likeova

Naravno da nema veze, čudilo me je to da pišeš sad i na početku, kao, treba ti malo da napraviš video? Ne zamjeri, ali takav stav odiše amaterizmom i pogrešnim pristupom. Meni se snimanje zajedno sa editiranjem mjeri u danima, pa što? :smile:

'Ajde, što ima veze, o ukusima se ne raspravlja. :smile: He he, makni to Bugi, ne zbog Amerikanaca (oni ne znaju) nego zbog nas (nekih) Forumaša. :sunglasses: :o:

1 Like

Kak moze biti problem u mobitelu? Kupim mob, slikam ga i stavljam kud hocu. Ne moze meni netko zabraniti da svoj Xiaomi stavljam na FB ili YT. Vjerojatno je uzeo sliku od nekog webshopa pa kasnije imao problema.

Radim na Youtubu veći dio dana, više na onom drugom projektu gdje guram 3-4 videa dnevno, tako da moram kreirati 4-5 videa svaki dan pa taj proces mora biti brz htio ne htio, to ne znači da videi ne mogu biti dobri i zanimljivi, mogu ako se dobro pripremim. Ako krene ovaj kanal, ako uspijem doći do jednog eura u danu vjerojatno ću i tu povećati broj videa na 2 dnevno.
Nije mi žao izgubiti više vremena da bi video bio kvalitetniji, ako treba i duplo, ali za sada je sve to na nuli pa mislim da je najbitnije samo da redovno izbacujem videe dok ne krene pa ćemo vidjeti daljnju strategiju.

I da više riješimo to sa cajkama, evo dokaz da ja to ne slušam, ovo je moj gmail.

A sta i da slusas? :smiley:
Inace momci su vjerovatno mislili na kategorije “Liked Videos” i slicno, koja je prikazano javno, a praksa je da se stavi na privatno :smiley:

He he, :slight_smile: ma Bugi, ja sam to stavio u zezanciji, ne zamjeri molim te. :smile:
Kao što ja ne zamjeram naravno nikome ni što sluša cajke. A ti si, uzgred, umjesto Karleuše ili tko je već bio gore, sad stavio Jelenu Rozgu. Koja je jedno te isto. :smile:

Ispričavam se i povlačim. Previše offtopica.
A kanal sam već pohvalio. :o:

Ma znam, lako za cajke, zajebavam se i ja. Ubuduće ćemo samo ontopic.

Haha…a šta bi onda rekao da izgubiš ponekad sat vremena i više samo na thumbnail sliku ko ja…vjerojatno nisam normalan… :crazy_face:
Evo i ja sam ti bacio svoj subscribe na tvoj kanal, znam da nije puno, čisto da ti malo damo vjetar u leđa…:grin: Samo naprijed!
Inače baš me zanima na koji način targetirati publiku po zemljama…ako tko zna?!
Moja je tema kanala super univerzalna al kako god da gađam očito fulam…jer uvjek Indija vodi prva u postotku…(no dobro, nečemo sad o meni…) :roll_eyes:

Hvala.
Lako je gubiti sat vremena samo na thumb kada imaš masu subscribera i znaš da će video imati puno pregleda i donijeti zaradu. Ja ne znam što će biti sa ovim kanalom, jeli ideja dobra ili nije… vjerojatno je uz marketing, samo za taj dio nemam ideje što ni kako… zato je najbitnije da budem konstantan a onda ćemo vidjeti što će vrijeme donijeti.

Ako ti je tema univerzalna, normalno je da će azijata biti najviše jer ih i ima najviše na svijetu. Nije bitno koliko je kojih, bitno je da ih je sve više.

Bugi, daj uzmi klikni na taj zupčanik na kanalu lijevo od subscribe, pojaviće ti se opcije ti povuci taj slajder gdje ti piše customize the layout of your channel i klikni save . Vidjećeš razlike, kada neko dođe na tvoj kanal imaće opciju videos tako da može vidjeti sve video klipove, onda imaš playlist itd. De sredi to, ovako ti je izgled kanala feleričan.

1 Like

Ne zelim cesto odje da sirim negativu al mislim da neces zaraditi sa ovim kanalom, opet se ogradjujem da nisam previse zasao u yt i da je to samo moje misljenje. Ovakvi klipovi, ove tematike cak i bolje uradjeni ne donose bog zna kolike preglede. Ti ocigledno off seo neces radit i tesko ces isplivat, a i nisu to zivi putopisi i unikatni opisi koji bi te izdvojili iz mase. Nije ni masovno trazena tematika pa da od gomile ljudi parce dodje kod tebe. Ja sam vrlo skeptican. Ovo krenuh neki dan da napisem pa mi glupo bi da sirim negativnost, al mi je vala mozda i gluplje da ne kazem.