Route 66 Youtube kanal

Jel uredu za cca 1800 sub, uglavnom USA traffic, 100$ mjesecno ili moze bolje?

Ni, nisam odustao, gradim drugi kanal a na ovaj cu se vratiti.

Ma naravno da nisi, nisam ni mislio i nije to bilo pitanje tebi, :blush: akcentiran je drugi dio rečenice; Ne odustaje se od Youtubea tek tako. :blush: To znaš ti, a i mnogi od nas. :o:

To je vec ok deparac i savrseno za nastavak, ako si dosao do 100$ mozes i do 1000.

Ja sam skuzio da broj pretplatnija nije nuzan za dobru zaradu. Ako imas velik broj videa mozes ici na seo varijantu, tad ti pretplatnici nisu bitni.

1 Like

U redu je i može (još) bolje. :blush:
Eto ti potvrda Zgubijumfe da možeš i ti tako jednog dana. :blush: :o:

1 Like

Hvala trudit cu se. Kad vidis da raste zarada dobis volju. Imam jos jedan nas kanal i on je kikiriki prema ovome. Zato Bugi samo trpaj :slight_smile:

Sto se tice YT-a sve vam zavisi od nise da li cete i koliko cete zaradjivati od starih videa i trenutno je veliki broj videa na YT-u demonetizovan pa tako pazite u koju nisu ulazite. Eto tako bas zadnjih dana svi (ili skoro svi) CS GO klipovi su demonetizovani i veliki broj kanala sa tim sadrzajem je trenutno ostao bez reklama.
I uvijek radite za strano trziste, teze jeste na pocetku ali ako se probijete samo nebo je granica.

Jeste off veliki al ja sam primjetio da mi na mobilnom bas rijetko u zadnje vrijeme (par mjeseci) prikazuje reklame, a nije da nema reklama u videima koje gledam. Zasto je to tako? Juce sam pogledo lupam 50 videa i nijednu reklamu mi nije prikazao.

Bio je problem sa reklamama na YT-u prije 2-3 mjeseca kad su imali problem sa oglasivacima a sad se vratilo nanormalu bar sto se kod mene tice. Vjerovatno nema dovoljno reklama za nase podrucje ako gledas sa Balkana pa tako i ne iskacu.

Kod mene isto. Čak sam se isto zapitao, u sebi…

@bugi, kako ide yt kanal?

Ne ide, bio mi crko laptop, pa dok sam ga popravio sam imao puno zaostataka na drugom projektu i tako stao. Mislim da ću danas izbaciti jedan video i ponovno krenuti. ■■■■ me malo ono što sam prije pisao, ja radim za USA a otkrio sam da Google ima algoritam koji bolje rangirao ako radiš za bliža geografska područja, odnosno blizina je faktor za rejting, kako na tražilici tako i YT. To sam sam testirao i dokazao.

Ali radim na ovom drugom kanalu, tu baš dosta radim, i nije mi bio cilj YT zarada neko malo ciljanih pregleda koje iskorištavam za nešto drugo, ali opet kapne koji $ od toga i mislim da ga mogu dignuti dosta taj kanal, ali ta niša nije baš za YT zaradu jer je puno posla a mala publika u pitanju i nema viralnosti.

Evo graf.

Meni je nekako tesko vjerovati u to. Konkretno kod YT, postoje serveri ili sto vec na jednom mjestu i iz cjeloga svijeta uplodaju na isto, tak da ne vidim koja bi bila razlika ako Rahim iz Prištine uploda nesto na isti server kao i Đorđ iz NY.

Vjeruj mi da postoji, paze i na takve stvari.
Evo za danas sam ispuni građansku dužnost.

U kojem programu praviš video?

nema razlike :smiley:

Rahim i Đorđ (George) :blush: obojica imaju svoj YT profil po kojemu YouTube zna tko su i odakle su. Dakle, Rahim i “Đorđ” nisu od jučer u relaciji sa YouTubeom.
Na koncu; istina je ovo što Bugi kaže. :blush: :o:

Adobe Prmier Pro.

Ima razlike. Pa ja sam za sve pojmove vezane uz moje mjesto na 1-4 mjesta, za ostala mjesta sam 7-50 Ajde to objasni.

I ovo @c3po kaže je samo jedan jednostavan način da Google zna odakle si, a gdje su još stotine drugih načina. Svi koristimo 20 Google alata a skoro svi imaju lokaciju uključenu.

A i dosta je logično da taj algoritam postoji da Google na jednostavan način sankcionira nas spamere sa Balkana i Indije. Zašto bi netko iz Indije pisao o New Yorku osim da zaradi pare.

1 Like

Možda zato što je mnogo manje sadržaja o tvom mjestu?

Nije.