Rudarenje kriptovaluta preko mobitela - iskustva

Pozdrav svima

Imam 300 mobitela Samsung S6 i htio bi rudariti sa njima. E sada postoji li aplikacija za android ili nešto slično preko čega bi rudario?

Odlučio sam se na Litecoin i RPX

Surfao sam netom ali bi htio čuti mišljenja drugih

P.s. i koji je najbolji wallet za gore navedene valute.

Odgovorio bi ti, ali sumnjam da imas 300 s6, mozda ih i imas, ali samo pristup njima preko neta :stuck_out_tongue:

ps: Nije trolanje, jednostavno mi smrdi na nekog droid trojanca.

Hvala na komentaru.

Sada bi zamolio nekoga tko će odgovoriti na moju temu a ne trolati

Hm… Gledao sam nekoliko videa na ovu temu. TIpa nesto ovako:

Ovo je klasicni CPU mining tako da ti je tu najbolje rudariti Monero.

U opisu videa imas link ka aplikaciji.

Aplikacije postoje naravno. Samo iskreno mislim da ces veci profit zaraditi ako nekako prodas te Samsunge. S6 je i dalje zvijer od telefona. Po meni ti je pametnije da ih prodajes a od tih para kupis neku kripto valutu.

Mada evo bas sad gledam neke cifre. Kazu da S6 moze oko 27h/s izvuci x300 = oko 8Kh/s. Kalkulator na Gecko kaze oko 12$ dnevno…

U svakom slucaju, javi nam kako ide.

Za mineanje će ti trebati dobro hlađenje mobitela, a to teško da ćeš dobit, možda ventilatorom ispod svakog mobitela jer će stalno radit na 100% i pitanje je koliko će dugo radit prije nego počnu krepavat, onda punjači, treba ih sve uštekat negdje… +1 da je isplativije ih prodati

Mozes majnovati electroneum.
Ukoliko ih imas fizicki onda je isplativije prodati ih. Ali ako ih nemas fizicki vec imas pristup onda ima boljih nacina za zaradu.

Sve su to mobiteli koji imaju razbijen ekran, izgrebani etc.

Naravno rade bez greške jer sam već sve isprobao ali na bitcoinu što nije dobro prošlo.

Postoji jako puno aplikacija za rudarenje ali pola njih je scam zato sam i pitao za iskustva ukoliko netko ima

Proučiti ću još opcija

Isprobao sam i ovo je rezultat za 1 dan sa 3 mobitela

Počeo sam rudariti ETN i za sada mi dobro ide samo što još nisam skužio kako prebaciti na wallet balance

Zasto ETN? Monero je cini mi se vise mainstream pa samim tim i djeluje sigurnije. Pogledaj samo na koliko je berzi prisutan Monero a na koliko Electroneum.

Electroneum je pravi izbor za mobilno rudarenje. I sigurno ce rasti brze od monera u sljedecih godinu dana.

Za ovih par dana sam do sada dosta izrudario pa cemo vidjeti za kasnije jedino sto nisam uspio naci je kako prebaciti izrudarene koince u wallet

Monero jako puno grije mobitele i svi bi crknuli u 5 dana 100%

Trenutno neces na wallet dobiti nista dok se iskoba block preko kartica sto su zaostali radi transakcija preko asic masina… Bice to kroz par dana nista ne brini. Meni je ranije dok nisu uklonili asic masine cim mi predje 10etn prebacuje na wallet… I ja sad imam dosta iskopanih a jos mi nisu prebacili na waller ali bice nista ne brini

Ma ovaj elektroneum ti fakticki i ne majnuje ovo ti je neka vrsta airdropa cisto samo net da imas a i vrlo malo i trosi interneta

Gledaj ja svaki dam uspijem rudariti po 380-420 sto u mjesec dana ovim tempom ako bude islo nije malo

Dobar je taj electroneum, vidim da vrijedi 0.02 dolara, znaci dnevno zaradis 8 dolara sto uopce nije lose,znaci mjesecno 240 dolara. Znaci idem u nabavu ostecenih mobitela :smile:

Dnevno zaradi 400 etna. Dok ne proda nema dolare. U prijevodu, trenutno zaraduje u protuvriijednosti 8 dolara, što ukoliko etn naraste za god dana recimo na 0.1dolar, će biti 40$ :slight_smile:
Vrijedio je 0.3 jedno vrijeme, no mislim da neće opet tako skoro doseći to, ukoliko uopće ikada dosegne, no kod rudarenja se gleda na dugoročno pa to što se sad izrudari prodaje na highu bubblea :smiley:

Nije mi cilj zaraditi 100 eura i to je to. Cilj je izrudariti sto vise i to pustiti tj rekli mi orociti dugorocno pa sto bude

Jeste, ali i ostecene ove mobitele, tesko da ces naci ispod 50 e, sto znaci za ovu cifru ti odmah treba 15.000e. Nek nadjes i za 20 e, opet je veliko ulaganje, mislim da mozes pametnije iskoristiti taj novac…