S koliko je godina najbolje pokrenuti prvi digitalni biznis?

Originalna objava: S koliko je godina najbolje pokrenuti prvi digitalni biznis?

Kada je pravo vrijeme za pokretanje digitalnog biznisa? Koje su najbolje godine za kretanje s razvojem vlastitog online projekta? Kakve prednosti donosi pokretanje digitalnog projekta u tinejdžerskim danima, a kakve nedostatke pokretanje projekta s 35 godina? Pokretanje digitalnog biznisa i projekta jedna je od tema koje se sve češće spominje u raznim društvenim kategorijama. Ova…

S koliko ste godina pokrenuli svoj prvi digitalni biznis/web projekt?

  • S manje od 18 godina
  • Između 18 i 25 godina
  • Između 25 i 35 godina
  • Između 35 i 55 godina
  • S više od 55 godina

0 glasača

Čim prije, tim bolje, no nikad nije kasno.

3 Likeova

Idealno vreme za pokretanje online posla je period oko srednje skole (po mom misljenju).

eto godine su bitne a nije ideja (i realizacija)…

Samo jedan primer za uspeh Džek Ma on je pokrenuo alibabu u 35 godini!

1 Like

KFC je pokrenut kada je vlasnik imao 60 godina, nije digitalni biznis ali jedan dobar primjer. Godine nisu bitne

Pa znas kako, mislim da je mnogo lakse pokrenuti biznis npr. kada si student nego kada si covek sa regularnim poslom koji ima porodicu o kojoj mora brinuti.

2 Likeova

Ja sam pokrenuo digitalni biznis prije 5-6 godina a tada sam imao 39 godina. Sad imam na svim društvenim mrežama sveukupno nešto manje od 1.5 milijuna pratitelja i zarađujem oko 50-60 tisuća kuna mjesečno. To ne pišem da se hvalim, već hoću reći da nikada nije kasno. Imam troje klinaca koje učim i savjetujem da krenu mojim stopama jer je lova dobra. Prvih 4 godine sam se ubijao od posla. Sad uživam, al baš uživamo svi u mojoj obitelji. Ostali smo skromni, družimo se s istim ljudima, nismo rastrošni a mogli bi biti. Nekako nam je svima glupo biti takav… Najsretniji sam bio prošli tjedan, ja i klinci na brodu nekom uživamo i stanemo na otoku. Moja djeca prvo pitaju koliko nešto košta i nisu iz principa htjeli popiti ledenu kavu za 60 kuna, već su pojeli sladoled za 20. Ja još kažem, ma dajte uzmite, a oni neće. To su već djeca u pubertetu i baš mi je drago da sam ih odgojio da budu skromni i pametni. Nisam se želio hvaliti niti slično, ne bi želio da tako ispadne… uostalom, nije to sad neka cifra koja može promjeniti život iz temelja, ali je svakako ugodno ubirati plod mukotrpnog rada

17 Likeova

Svaka cast, lepa prica!

1 Like

Može poneki detalj - što konkretno radiš i čime se bave tvoj stranice? Koja je niša i kako ih monetiziraš?

Bruto ili neto? :wink:
20char…