SAHIFA wordpress tema. Iskustva?

Da li je neko imao iskustva sa SAHIFA wordpres temom? Ako da, kakva iskustva imate? Inace kosta oko 76 dolara.

Jel to i tebe danima smaraju reklamom na Facebooku :grin:

Jedna od boljih news tema.

1 Like

Imao sam tu temu i koristio je davno na nekom sajtu. U suÅ”tini tema ko tema. Meni su one viÅ”e manje sve iste jer mi je viÅ”e bitno kako sajt izgleda na mobilnom, a tu nema neke velike razlike ko kad gledaÅ” desktop verziju sajtaā€¦

Kasnije sam je zamjenio sa Newspapper temom i koristio je do nedavno, kad sam podesio AMP i neku običnu temu.

1 Like

Ne, nego sam juce upoznao jednog momka koji je pohvalio tu temu ali nije htio previse detaljisati o njoj. Zato bi volio da vidim iskustva drugih, da li se isplati platiti je i da li ce mi sta profit dici. :slight_smile:

1 Like

S obzirom da većina danas surfa sa mobilnim, ja bih podesio neku najjednostaviju besplatnu temu i posvetio se sadržaju. Npr instalirao bih AMP dodatak za WP i podesio neku laganu temu. Besplatno je i jedno i drugo i radi odlično. Plus sajt učitava instant, kao npr Facebook instant articles. Po meni, brzina učitavanja je daleko važnija od neke fensi temeā€¦

4 Likeova

Važi. Hvala ti za prijedlog.

@flex imas li ti ili neko drugi preporuciti neke besplatne theme ā€¦ Koje rade dobro i na mobitelimaā€¦

generatepress ā€¦

1 Like