Sajt koji će vas sve nasmijati

Gledajući neke starije instrukcije za SEO od Nedima Šabića pomenuo je jedan sajt i ne bude mi smor guglati da vidim o čemu se radi…

Ništa vam neću pisati ali čovjek je odradio brutalan SEO i baš dobro rangira zbog teksta koji je napisao :’)

5 Likes

Sad kad si njega spomenia, upravo gledan podcast na kojem je on :smiley:

2 Likes

ahahhahaa koji lik :joy: :rofl: .Čovek rekao kako jeste stanje kod sirotinje raje

@Mentolinho upravo je live, i trebao je u 18h krenuti ali iz nekog razloga još uvijek nije online…

EDIT: Krenuo je live.

@Goci ako želiš još malo smijeha kucaj na google auto otpad kidi (Google recenzije).

3 Likes

jak je bio je jedno vrijeme i na yt ne znam da li jos snima :joy:

2 Likes

izgleda da je prodo kanal

Zabava počinje od podnaslova “NE DAVITE TELEFONOM”

Meni se sajt sviđa i vjerojatno je učinkovitiji od 90% sajtova danas iako podsjeća na prošlo desetljeće. Tu kada dođeš odmah znaš čemu služi sajt, onome kome trebaju gume, može sve lako vidjeti i kupiti.

Bolje puno nego da je uzeo neki WP temu sa onim vrtuljcima gore od 2 metra koji scrolaš 2 minute a gore neki tekst fonta 200 sa slikama sa shutterstocha gdje čovjek u bijelom čistom odijelu i garaži od F1 drži nove gume. Karikiram kako bi 90% njih napravilo ovakav web.

3 Likes

Koliko mogu vidjeti čovjek ima mrežu sajtova vjerujem da opasne novce mlati u Srbiji.

Najjača situacija definitivno…

E CALE AJ IDI KOD KIDIJA VIDI D AL IMA  ANLASER ZA NASA KOLA, ali mi nemamo kola, MA IDI VIDI BRE... 

Primetio sam da jedan stariji covek svaki drugi treci dan, dodje kod nas i pita nas da li mi imamo neki deo, koliko on kosta, da li dajemo garanciju blablablabla i na kraju nista ne kupi, nego ode. Posle nekoliko puta, kad sam skontao da tu nesto ne stima, krenem ja da ispitujem dedu, ko si, odakle si, s kim zivis, blablabla, da bi na kraju dosao do zakljucka da covek zivi sa sinom i snajkom u malom stanu i da ljudi od njega ne mogu da rade opa-cupa i da ga zbog toga tako redovno salju u potragu za necim sto im uopste ne treba, samo da bi mogli da se izdrndaju. Pa jeo vam pas mater, saljite ga malo i u pekaru, mesaru, saljite ga u Tehnomaniju tamo ima svasta. Sto ga ne posaljete na Bubanj-potok, pa se jeite ceo dan dok se ne vrati, sto ja moram da se nerviram kad god vas zasvrbi.

4 Likes