Sajt koji će vas sve nasmijati

Gledajući neke starije instrukcije za SEO od Nedima Šabića pomenuo je jedan sajt i ne bude mi smor guglati da vidim o čemu se radi…

Ništa vam neću pisati ali čovjek je odradio brutalan SEO i baš dobro rangira zbog teksta koji je napisao :’)

5 Likeova

Sad kad si njega spomenia, upravo gledan podcast na kojem je on :smiley:

2 Likeova

ahahhahaa koji lik :joy: :rofl: .Čovek rekao kako jeste stanje kod sirotinje raje

@Mentolinho upravo je live, i trebao je u 18h krenuti ali iz nekog razloga još uvijek nije online…

EDIT: Krenuo je live.

@Goci ako želiš još malo smijeha kucaj na google auto otpad kidi (Google recenzije).

3 Likeova

jak je bio je jedno vrijeme i na yt ne znam da li jos snima :joy:

2 Likeova

izgleda da je prodo kanal

Zabava počinje od podnaslova “NE DAVITE TELEFONOM”

Meni se sajt sviđa i vjerojatno je učinkovitiji od 90% sajtova danas iako podsjeća na prošlo desetljeće. Tu kada dođeš odmah znaš čemu služi sajt, onome kome trebaju gume, može sve lako vidjeti i kupiti.

Bolje puno nego da je uzeo neki WP temu sa onim vrtuljcima gore od 2 metra koji scrolaš 2 minute a gore neki tekst fonta 200 sa slikama sa shutterstocha gdje čovjek u bijelom čistom odijelu i garaži od F1 drži nove gume. Karikiram kako bi 90% njih napravilo ovakav web.

4 Likeova

Koliko mogu vidjeti čovjek ima mrežu sajtova vjerujem da opasne novce mlati u Srbiji.

Najjača situacija definitivno…

     E CALE AJ IDI KOD KIDIJA VIDI D AL IMA  ANLASER ZA NASA KOLA, ali mi nemamo kola, MA IDI VIDI BRE... 

Primetio sam da jedan stariji covek svaki drugi treci dan, dodje kod nas i pita nas da li mi imamo neki deo, koliko on kosta, da li dajemo garanciju blablablabla i na kraju nista ne kupi, nego ode. Posle nekoliko puta, kad sam skontao da tu nesto ne stima, krenem ja da ispitujem dedu, ko si, odakle si, s kim zivis, blablabla, da bi na kraju dosao do zakljucka da covek zivi sa sinom i snajkom u malom stanu i da ljudi od njega ne mogu da rade opa-cupa i da ga zbog toga tako redovno salju u potragu za necim sto im uopste ne treba, samo da bi mogli da se izdrndaju. Pa jeo vam pas mater, saljite ga malo i u pekaru, mesaru, saljite ga u Tehnomaniju tamo ima svasta. Sto ga ne posaljete na Bubanj-potok, pa se jeite ceo dan dok se ne vrati, sto ja moram da se nerviram kad god vas zasvrbi.

4 Likeova

al ne volim kad neko ovako lupa bez argumenta… pa brate na cemu ce zaradjivat opasne novce, jedva da ima 100 unique posjeta na sajtu, tako i na ostalima. Stranica izgleda odron, jedino taj tekst sto je zanimljiv, pitanje je i da li je svima smijesan. O kakvim opasnim novcima pricamo?

1 Like

O prodaji polovnih autodijelova. Ne govorim da sa sajtovima zaradi već prodajom dijelova.

Mada djeluje da se ta konstatacija odnosila na to da ima mrezu sajtova pa ubija masne pare, al ok :grin: