Sajt maknut sa googla jer je bio 2 dan offline?

Istekle mi dvije domene na 2 dana, obnovio ih ponovno i gledam google ih maknuo sa tražilice. Nevjerojatno, prije mi je znao sajt po 20 dana biti offline, vratim ga i on i dalje ima skoro istu posjetu, nešto malo se izgubi pa se vrati, sad je totalno uklonjen sa googla.

Očito neka nova politika googla. Zna li netko nešto više, kad i dali se uopće može očekivati povrat sajta na pozicije koje je držao? Ima li neka opcija u wmt-u za prijavit?

Pozovi boda da ga opet popiše, vrtiće se.

Misliš google bota? Da stavim negdje link?

Napravi sitemap i to ping.

Je l ti je google indeksirao stranice nesto kao imedomene.com godaddy expired domain ili ga uopce nema ni kad upises site: imedomene.com

Meni se isto dogodilo prije nekih mjesec dana ,isto 2 dana je bio expired domain…vratio se nakon par dana nekih 70% posjete i sad nakon 2-3 tjedna je sve kako je i bilo.

Sad kad gledam, izgleda da je index skoz uklonio iz rezultata, a ostale podstranice su tu. Al index je daleko najvažniji, valjda će ga uskoro vratiti.

Posalji na pm o kojim stranicama se radi jer to nije normalno,da vidim dali si dobio neki ban ili nesto,.

WMT->Crawl > Fetch as google.
Zatim imaš dugme FETCH. I onda send to index.

Sačekaš 1-2h i u pretrazi ukucaš site:tvojdomen.com
Time ćeš vidjeti tvoje indeksirane stranice.
Potpuno je normalno da te uklonio ako si bio offline, takođe je moguće da izgubiš neke pozicije sa pretrage kada se vratiš.

[quote=“bugi, post:1, topic:19099, full:true”]
Istekle mi dvije domene na 2 dana, obnovio ih ponovno i gledam google ih maknuo sa tražilice [/quote]

Sve je ovako kako kažu kolege iznad, međutim;
ako pod ovim misliš da si zauzeo neku (tuđu) domenu koja je istekla, i ti si je nakon dva dana (poslije isteka deletion time ) ponovno registritao… tada; zaboravi.
To se neće nikada dogoditi. :frowning:

U tom slučaju nebi bio offline 2 dana nego 32 dana.

i ima kakvog napretka?

Ima, jedan sajt se diže, drugi još ne.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey