Sajt sa stranim filmovima i serijama

Koliko se danas ispati otvoriti sajt sa filmovima ili serijama?

Razmisljam kada banuju gledalica .com da ja vec imam spreman sajt koji nije posecen ali posle tih banana moze izbiti u prvi plan to jest na prvu stranicu google-a

Koliko vidim ljudi jos gledaju filmove preko sajta jer gledalica trenutno ima posetu kao neki jaki news portal

kada gledalicu banuju neće tvoj sajt isplivati već onaj koji posle nje ima najviše klikova … to su obično sajtovi na prvoj strani googlea … ako tvoj nije na prvoj strani googlea za ključnu riječ online filmovi neće isplivati

tu igra ulogu i starost domene i starost contenta na toj domeni

dakle može se napraviti sajt, može se dovući posjeta, ali ćeš raditi kao konj plus su rateovi na pop reklamama pali za 30% u odnosu na prošlu godinu a pali su i rateovi native mreža … pogotovo za naše tržište … tako da ne znam hoćeš li biti zadovoljan monetizacijom

da ne spominjem da je takav sadržaj u sivoj zoni što se tiče zakona :smiley:

sa filmovima se može brzo dovući posjeta, a možda da razmisliš o adult sajtu, zahtjeva dosta vremena jer moraš SEO poredati savršeno plus moraš ručno mijenjati titlove i opise snimaka, kategorija i tagova ali se na duge staze isplati jer adult sajt ima visok procenat CTR i bolje se konvertuje adult SEO traffic nego warez/pirated traffic

vjerujem da ćeš ako odeš u irsku i zaposliš se u datacentru imati duplo više para za duplo manje truda … ali eto svako bira svoju stazu :smiley:

1 Like