Sajt za gledanje filmova, filmokutak

Poz svima, pokrenuo sam sajt za gledane filmova. Kad kazem pokrenuo mislim i napravio ga od nule, bez ikakvih tema, wordpressa itd. Nisam neki programer ali znam neke stvari.
Volio bih ljubitelje filmova da daju neko misljenje i prijedlog za sta bi se moglo dodat.
Site je takodjer na besplatnoj domeni i hostingu :smirk: za sad.
Link: http://filmokutak.ml/

Usput novi sam na fourmu ne zamijerite ako sam pogrijesio neku kategoriju ili nesto :slight_smile:

Ja bi’ opis pomjerio neka je pored slike


a ovo trajanje , zanr i ostalo desno…

ili ovako

1 Like

ja cu ovo sad sipi prijavit

Hvala vidjet cu kako ce izgledat

Kolko ja znam nijedan jos nije zavrsio u zatvoru zbog ovoga.

Zasto riskrati sa necim ak nije legalno…

Ma legalno je, ja ne snosim nikakvu odgovornost sajtova koji hostaju filmove. I ako neki film krši autorska prava oni ce ga automatski obrisati tako da ce otici i sa mog sajta.

Tješi se :D. Zašto ti linkaš na filmove koji nisu legalni? Šta god se nalazi na domeni čije si ti vlasnik, odgovaraš za ono što se nalazi na istoj. To je isto da linkaš neke ISIS pozive u borbu i kažeš, pa to su drugi objavili ja samo prenosim :D.

Što se sajta tiće, opis filma na engleski? Sviđa mi se što je lagana tema i brzo loada, vrlo je jednostavna i za sada nema reklama ^^. Da je šminka, i nije, ali ko želi gledati film, nije mu bitan dizajn sajta.

1 Like

Čekaj, jel se ti šališ ili misliš ozbiljno?

Uz sve ostalo, i ovo:
block
? :o:

Zasto ?

@c3po to pretpostavljam da je zbog domena ili popads reklama

Ma ako će svi u zatvor neki idem i ja :smiley:
A sto se tice izgleda, bit ce bolje :blush:

Bar ćeš upoznati Pericu Stanića, blago tebi… :rofl::joy:

Ma joj, da je to neki uspijesni sajt pa da se brinem :laughing:

Zato jer nema nikakve veze tko hosta filmove nego tko ih dijeli.

Sumnjam da je tako, ali pošto se ne razumijem baš puno neću ništa reći

zbog popads reklama sigurno nije

Dijeljenje autorskog dijela bez pristanka autora je nezakonito, koriscenje autorskog dijela bez autorske dozvole je nezakonito, podsticanje drugih na koriscenje tog dijela je nezakonito (u tvom slucaju embedding)

1 Like

Ja ti preporučujem da što prije odustaneš od ovoga. Postoji puno bolji (legalni) načina za zaradu. Nemoj da te pohlepa ubije :frowning_face:

2 Likeova

Kako mrzim kad ovako neko počne srat majko draga. Ljudi mi smo na balkanu. 99,99% sajtova na webu krše autroska prava. Nema tog sajta da ne krsi na neki nacin autorska prava, pričajte šta hocete.

2 Likeova