Sajt za gledanje filmova, filmokutak

Ajd ljudi nije bitno, bitno je da ja nemam istu sudbinu :joy:

Po ovome zakljucujem da je filmovita navatana jer se hvalio sa zaradom koja bode oci 80.000e Dosli mu poreznici,cime se bavis,odakle to lova frajeru,on propevao i onda ovi kao ajd i oni da ga tuze.

serije.rs je postavljao domace hit serije,to kao kada bi ispred stanice policije prodavao neko drogu.ovi videli .rs proverili registar i pohapsili ih,mozda dobili par cuski i teraj dalje.

Naravno da ne bude zabune kao sto sam i ranije pisao da kada napisu odricanje od DMCA to nista ne vredi ako neko hoce da tuzi,jer balkanski zakoni drugacije funkcionisu i ovde je krivica i embed i link prema filmovima. E sad da li se isplati tuziti nekog malog golju balkanca koji je zaradio par stotina e to je druga stvar…

@sejo153 niko ti ne moze ovde garantovati,da ces sa ovakovm vrstom sadrzaja na sajtu biti miran i da te niko nece ni dirati,ni opominjati pa ni privesti…

Da napravimo mali rezime,ukupno dvoje privedeno zbog filmova i serija na sajtovima za jednu godinu a njih 100 i dalje radi radi :grinning: samo na balkanu ili za balkansko govorno podrucje.

I zaboravio sam napisati da gresim u pravopisu jer brzo pisem.

1 Like

Nije stvar koliko je zaradio mali goljo balkanac, nikoga to nije briga, nego koliko je štete napravio velikima, kino i tv kućama i sl. Filmovita je npr stavljala filmove prije nego bi došli u kino, Cinestar plati film milione, reklamiraju ga na TVu, dođeš u kino nema pasa, svi pogledali film na netu prije 2 mjeseca, još ga ovaj iz Filmovite boosta na Face kako bi zaradio par dolara više na popupovima a zapravo radi ogromnu štetu nekome tko je radio taj film jer i njima ide dio prihoda od prodanih karata. Tako da su ove priče o nekom porezu smiješne. Stavljanjem filmova na sajt se zamjerate puno većima i radi se milijunska šteta.

1 Like

Pa sta vredi ako je napravio milone stete kada mali goljo balkanac nema love da to plati,sta ce sa njim raditi,nece ga ubiti :joy::joy:

Pa za početak ga moraju zaustaviti da ne nabije još koji milion štete a kasnije mu se moraju osvetiti.

Onaj ko nema i ako zaradi nekoliko stotina eura taj ce opet sutra to raditi,ali ode ovo o nedogled,ja odustajem od ove price,dosta sam bio pametan :joy:

Jeste ta racunica ali ni serije.rs ni filmovita nisu dobili te kazne

Administratore serije.rs su zbog toga priveli,bas zbog domacih serija jer je rts bio upetljan i serija koja se prikazivala na rts. kod serije.rs nema ni inicijala uhapseni :thinking:

jos imao i adsense reklame :joy:

1 Like

Bilo bi bas cudno da ih nisu ugasili,na .rs domenu piratske serije sa rts-a za ove strane nisu se ni trznuli ali ih kao spomenuli :smile: mozda se brze primete balkanske serije i brze prijavljuju jer manje ima sajtova,ovako more sajtova sa US filmovima,treba to primetiti iz Holivuda

1 Like