Sajtovi koji nude reklamiranje smjestaja

Nemoj zamjerit sta al da mi na taj sajt stoji smestaj morao bi ti meni da platis haha :slight_smile:

1 Like

Mene sada zanima zašto tako misliš? Pitam jer se nedavno prodavao (valjda se još prodaje) sajt na istoj skripti, ali jako malo detalja i odgovora od strane prodavatelja

1 Like

Eto sve si odgovorio nedavno prodavao (valjda se još prodaje) sajt na istoj skripti.
E kad bude bila neka custom skripta ili sajt odradjen kako treba i dobro optimizovan i pozicioniran, a ne nesto dje imas na jos deset mjesta isto, vjerovatno bih onda i platio.

Ono sto vrijedi jeste platit na gdenamore.com, barem sto se cg tice provjereno iz iskustva pricam najveci broj rezervacija imam odatle.

Verovatno su ok, postoje odavno, a i po nazivu je pamtljiv. A sta mislis Sceko o montenegro traveler sajtu?

1 Like

Ovo su nesto radili novi dizajn, koliko vidim. Svidja mi se, samo znam da je dosta jaka cijena nesto oko 80e ako se ne varam, mada mislim da vrijedi te pare jer dobro je pozicioniran.

Pozz Sceko druze je li ovo sto si rekao mislis na moj sajt koji sam ti dao predlog da stavis reklamu:

apartmani-crna-gora.me

Ako jeste mogu li znati koji je razlog, na prvu takvog stava i iz kojih osnova to govoris: (ne uzimajući u obzir SEO i pozicije do kojih svi znamo kako je tesko u ovoj nisi probiti bilo sto).

Veliki POZZ

DRUZE drmko, čini mi se da smo jednom se dopisivali preko tvog chat-a na jednom od tvojih mnogobrojnih sajtova ako se sjećaš, kako prodje sezona? :slight_smile:

Veliki POZZ iz Sarajeva

A smatram da je montenegro trav… jedan od najjačih u CG imaju jake pozicije, općenito ova niša je zahtjevna do bola ima puno peglancije, a ne cijeni se bas.

LP

Druze komentar,

01.05. 2018. - 22.08.2018. za cca 50 oglasa generisano je 3000 unikatnih upita. Od tih 3000 jedno 2200 se konvertovalo plaćenim oglasima. Ako je taj podatak tako loš a ja bez marke ’ iz svog džepa vlastitog ulagao ’ da dovedem goste ljudima u sto su mi se lično zahvaljivali porukama (a sve to iz strasti prema TURIZMU kao branši/industriji) - onda tebi svaka čast na takvom komentaru druže Sceko i hvala ti na podršci.

Svako dobro :slight_smile:

Kolega nemoj me pogrešno shvatiti. Nisam tebe nikako spomenuo nego eto do skripte koja je identična sa ovim sajtom što se prodaje. Ne ulazim u detalje tvoje ponude, nego sam čisto kolegu pitao jer je u najmanju ruku arogantno nastupio ali bez ikakvih obrazloženja. To je sve od mene

Tebi svako dobro i neka odaziv bude što bolji :wink:

1 Like

Druze tarik01, jesmo se dopisivali.
Prosla je predvidjeno, da kazem ok.
Jeste, montenegro je dobar sajt, a mislim da je i nastariji.
Dobro su ispratili sve, dali dobar fokus, odrzali se, sto im je kasnije dalo ovo sto im je dalo, a prednost im je sto su vlasnici verovatno iz CG, pa sami najbolje poznaju trziste, a i lako prave kontakte.

Jeste zahtevna nisa, ko se “na vreme” prikljucio, lakse se probija i odrzava.

1 Like

Druze komentar odgovoaram na tvoj komentar jer sam unaprijed očekivao i tvoje misljenje koje sam pretpostavljao da ce biti ovakvo svaka čast, a pola komentara je tebi namjenjeno pozz i eto da ti kazem kako ide sezona, a ostatak ovaj zajebaniji dio :stuck_out_tongue: mom drugom drugu Sceki.

Moja je skripta i ova druga sto se prodaje to je jedna skripta na dvije zemlje : HR i CG na njoj smo radili ja i drug iz Varaždina radjena je u php / codeigniteru - custom verzija. Ne volim wordpress i slicne stvari…

Croatiago.com se prodaje iz razloga jer nemam vremena se baviti tim portalom, ipak turizam u HR je 14% BDP-a. Jaka je to branša osobito u HR.

Veliki POzz iz Sarajeva dobri moj druze komentar :slight_smile:

Da upravo to slažem se sa tobom apsolutno. Pričali smo. Ja sam prije 2 godine krenuo s sajtom, a s marketingom i manje. I ti imas dobrih više-par pozicija i bodrim te i podrzavam. :slight_smile:

Malo mi je krivo sto google daje prednost za neku jaku riječ nekom one page sajtu iz 2003 godine i dalje tj. sto ih prije ne sklanja a malo druge kriterijume izjednači itd… ima tu milion faktora…

Ugl penjem se i ja pomalo al to je ko Sizif kad je gurao kamen uz brdo … haha :slight_smile: :smiley:

Još malo detalja izvjesca o napretku u nepune 2 godine. Veliki POZZ.:slight_smile: