Sajtovi za dijeljenje na društvene mreže

Eh ovako, ja koristim postcron za dijeljenje članaka sa portala na fb-stranice, i stvarno super stvar, djelim članke na oko 30-tak fb stranica odjednom u razmaku od 1min, ali postcron se plaća…mene zanima da li postoji ovakvo nešto besplatno?

Ja nudim to besplatno. Registruj se ovde i na PM mi posalji user i sifru koju si koristio da ti odobrim regestraciju :slight_smile: www.intervjusa.com

Retoričko pitanje: Zašto nemaš zadnju verziju 2.61?

Imam je na kompu evo dobices sliku da vidis da je pod licensom sve nego ne apdejtujem jer je kod modifikovan kako bi manje bio uocljivo robotsko ponasanje programa… Evo ti PM sa slikom

1 Like

Eto zato nema zadnju verziju jer je skinuo nulled i svaka budala zna html urediti promjeniti "verziju " a ubiti verzija je dosta starija

Konstanto pljujes po meni bez nekog razloga sto stvarno ne razumem :slight_smile:

Kakve veze ima da li je nulled ili ne? Ja imam tu scriptu nulled i pici samo tako.

Jedino sto imas apdejtove i podrsku ako nesto zasteka ili da ti pomognu… Potpuno se slazem sa tobom dal je nulled ili e da je svejedno ali kao sto vidis postoje ljudi poput Aky-a koji ocito nista ne rade vec idu forumima i pljuju po tudjem radu i trudu bez imalo postovanja… Ne kapiram takve ljude ali jebiga…

Ma bre taj Aky je onaj Alek mreza debil garant ignorisi ga

1 Like

brzi vidim ja da si jako lijepo odgojen.
Ja nikoga nikada nisam vrijedao i ako mislis da sam ja ta osoba imas moderatore pa se njima javi.
A ne da me tu javno vrijedaš mogu govoriti šta ocu dok god ne vrijedam nemaš se pravo zaliti.
@steelmaiden admine molim te da kaznis ovoga je sigurno nije dozvoljeno vrijedanje

Da li ta skripta ima mogucnost objave sa rss feeda?